Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan gonosznak érzem magam....

Olyan gonosznak érzem magam. Az vagyok? 14 hetes a kisfiúnk és rengetegszer kel fel éjszaka...

Figyelt kérdés
14 hetes a kisfiúnk és rengetegszer kel fel éjszaka.Ma 7 órakor fürdettünk utána egy órát szopizott(mind a két cicit)és elaludt.Betettem a kiságyba és öt perc múlva felébredt.2 napja vettem észre hogyha erélyesebben rászólok hogy "NA MOSTMÁR ELÉG LEGYEN,ALVÁS VAN,JÓ ÉJSZAKÁT"és hasrarakom elalszik,de ha nem is alszik el egyből meg sem mer szegény nyikkanni.Utána totál lelkifurdim van,de már annyira fáradt vagyok,hogy sokszor 2 órába telik mire eltudok aludni.Sajnálom szegényt.Nagyon gonosz vagyok?Lelkileg nem fog megsérülni?
2009. jan. 16. 20:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

ezen én is sokat gondolkodom, nálunk is előfordul ez néha. a manóm már 8 hónapos, és úgy látom, h szeret, mert egyébként nagyon jóban vagyunk:)) szerintem aki azt mondja, h nála soha nem szakad el a cérna, az hatalmasat hazudik. rám is rámkiabáltak néha, mégsem lettem lelkileg sérült és szerintem te sem:)

az anyukám szerint a nőkből egyedül a babájuk tudja kihozni az állatot és rá kellett jönnöm, hogy igaza van...

fel a fejjel, nem vagy rossz anya, ha már ezen gondolkodsz, az már bizonyíték - szerintem.

2009. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Azt mondjak, kis korban kell elkezdeni nevelni a gyereket, te elkezdted. Orulj neki!
2009. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,Imádom a babám és nappal agyonszeretem:)Csak a párom mondja,hogy nálam túl hamar elszakad a cérna.Ő olyan türelmes a picinkel.Irigyelem.
2009. jan. 16. 20:44
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
1. vagyok. az én párom is hihetetlen türelmes volt és mindig rámszólt, ha szerinte türelmetlen voltam. aztán mostmár ő is rászól, ha megy a vandálkodás... de még mindig én vagyok a manót imádó házisárkány:))
2009. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Én nem hiszem el, hogy lenne olyan anya akinél nem szakad el az a bizonyos.


Sajnos nálam is, 8 hós a lányom-eddig a legtöbb amit egy húzamban aludtam talán 3 óra volt (az is ritka)-és terhességem alatt sem sikerült egy éjjelt sem végigaludni, hol a másik gyermekem, hol a terhességem miatt... Több mint másfél éve nem aludtam normálisan...


Mostanában kb. 15 percenként ébred éjjel-cumi v. sírás v. dumálás v. hajtépés v. evés....kimeríthetetlen a tárháza.

De megpróbálom magam fékezni, muszáj!


Én megértelek, de szerintem ebből hiba lenne rendszert csinálni, Neked és Neki sem használ. Hiszen még csak 3 hónapos-nagyon picike-szüksége van rád, az illatodra a közelségedre.

Ha már nem bírod cérnával akkor kérd meg a párod, hogy szeretgesse, ringassa Ő. Ülj be egy kád vízbe, kapcsolj ki-mindjárt más színben látod a világot.


Én most tettem le a lányom, ordít:( - megyek felveszem:)


Sok szerencsét, és türelmet!

2009. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
Valaki marha rendes hogy lepontozta a válaszolókat. Csak jó lenne tudni miért is??!! Mikor csak válaszoltak, egy eleve olyan kérdésre, amire szépet nem lehet írni, vagyis elég nehéz?
2009. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak a Tiedet...
2009. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Akkor nálunk jobb a helyzet.Kitartást és sok nyugodt éjszakát kívánok!
2009. jan. 16. 20:57
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
én mindenkit felpontoztam, de engem is lepontoztak... fura dolgok ezek...
2009. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Én nem értem ezt a lepontozást.Hogy kell lepontozni valakit?
2009. jan. 16. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!