Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Univer bébiételekről...

Az Univer bébiételekről (főzelékek) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akik bébiételt adnak a babójuknak!

Az üvegesbébiétel ellenzők nem érdekelnek!!!!!!


2011. aug. 8. 13:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Eleinte csak a gyümis dolgok jöttek be az Univer ételekből kisfiamnak, most már 7,5 hónapos, még mindig a gyümi a favorit, de most már a hússal dúsítottat adom. A zöldséges-husis kaják nem nagyon csúsznak le a torkán, de egyébként sem egy zöldségrajongó. :S Ha valamelyik kicsit íztelen, pici vegetával ízesítem, akkor már megeszi. És valóban, ahogy egyik előttem válaszoló írta, még hűségakciójuk is van, tehát kapsz is apró ajándékokat, ami ha jól tudom, csak az Univernél van.
2011. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szerettem mert tudtam, hogy akármelyiket veszem, tutira tejfehérje mentes (allergiás volt a kislányom). Nem kellett böngészni a csomagolást.

A mennyisége sajnos kevésnek bizonyult idővel, de akkor hármasával vettem őket, és 1,5-1,5 üveggel ette két napon át ugyanazt :)

2011. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
4 hete kezdtem a hozzátáplálást, hét hónapos kisfiam egyedül az Univer bébiételt nem szereti! Megkóstoltam, szerintem is nagyon ízetlen...Csak összehasonlításként: répapüré Univertől, répapüré Bebivita (Mülleres). Nagyságrendekkel finomabb a Mülleres, és abban sincs hozzáadott cukor! Az pedig, hogy 160 grammos, szerintem nem előny, hanem hátrány! Mert árban ugyanott van, és ha nem eszi meg a kisfiam a 190 grammost, akkor megeszi másnap, hűtőben 48 órán át tárolható.
2011. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is iztelenek, de mivel van belőle itthon néhány én fel szoktam dobni egy csipet sóval a főzelékeket és úgy már fincsibb. De a Picim jobban szereti a Kecskemétit vagy a Hippet. A gyümölcsösök nálunk nem váltak be, a sütőtöktől meg egyenesen öklődött a Babám. Gyümisből a Hipp a sztár nálunk. De ahány baba, annyi izlés, ahogy a felnőtteknél is:o)
2011. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretik a fiaim!
2011. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló!
2011. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. válaszolóval!
2011. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!