Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond ha 10hónapos lányom...

Nem gond ha 10hónapos lányom minden hétvégét a nagyszüléknél tölt? Szeret ott lenni, nemén passzolom le ők kérik, de nem túl sokat van így távol tőlünk, nem kicsi még ehhez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A hétvége elvileg a szülőké, amiből pár óra a nagyszülőké havonta egyszer.

Szerintem ez egészségesebb.

Ha nem dolgozol, akkor jobb lenne, ha a hétvégét a gyerekkel töltenéd, aztán, ha tini lesz, akkor úgysem téged akar majd.


Az én lányom 2 éves, 12 év múlva már lehet, hogy külön utakat jár majd, én kihasználom az időt, amit vele lehetek. Nagyon szeretem őt.

2011. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze én is nagyon szeretem a lányom,ez egyértelmű.Minden nap vele vagyok,hisz nem dolgozom,szóval nem arról van szó hogy minket szülőket nem lát.
2011. aug. 8. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a minden hétvége kicsit sok.Időnként persze jót tesz mindenkinek,de szerintem mindegy mennyi idős az ember,minden hétvégét a nagyszülőkkel tölteni,nekem sok.
2011. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem is sok...én ki sem bírnám nélküle a hétvégéket !!!
2011. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne aggódj e miatt. Ha benneteket nem zavar, a nagyszülők örülnek neki, a kicsi élvezi. Mi itt a gond? Miért baj az, ha egy gyerek a nagyszüleihez is kötődik?
2011. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem sok. 7 hónapos a fiam, de még egy percet sem bíztam másra. Nem megy, látnom kell mi történik vele stb. plusz nagyon anyás is, nyilván ezért nincs is el mással csak apával.

10 hónapos még olyan pirinyó. De ha nektek jó...(:

2011. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ugyan már!!!ha nektek így jó, és a lányod is jól érzi magát akkor miért lenne baj???

Az én fiam is 10 hónapos, nem tudnám egy hétvégére ott hagyni...pusztán azért mert még 4szer szopizik nap közben:)))

De nagyon sokat vagyunk nálunk!!Volt olyan hét, hogy minden nap átmentünk, sőt olyan hétvége, hogy ott is aludtunk, semmi baj ezzel!:)

2011. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a lányod jól érzi magát, és téged se zavar, akkor nem gond.

Viszont párod hétköznap dolgozik? Mert ha igen, akkor azért lehet, hogy hétvégén lenne a kislánnyal.

2011. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dolgozik a párom,de sokat van így is itthon hétköznap,itthonról is tud sok mindent intézni.Szerencsére sokat van a lányunkkal.Iszonyúan hiányzik ilyenkor természetesen,de azért jó egy kis "nyugi".Ilyenkor tudok nagytakarítást csinálni,gyomlálni,és persze kicsit azért magammal is foglalkozni.Hétköznap szinte semmire sincs időm,egész nap ott vagyok a kicsivel,ráadásul elkezdtem itthon dolgozni amit vagy alvás időbe,vagy késő este tudok csinálni,így minden halmozódik hétvégére...Kicsit lelkiismeret furdalásom van hogy nem-e vagyok rossz anya ezért,de ha ő is imád ott lenni,nem teszek vele rosszat talán hogy engedem.
2011. aug. 8. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
hát én biztos nem vinném a nagyszülökhöz minden hétvégén,bár az én szüleimben nem nagyon bizok,de ha igen akkor sem.ilyen kicsinek az anyukája mellett a helye,legalábbis nálam igy müködik.én szültem én gyerekem,és én szeretek vele lenni,gondoskodni rola stb.takaritást eltudom végezni ha alszik.nekem már 19 honapos,és max.1-2 oránál tovább senkire nem biztam,és amig nem muszáj,nem dolgozom addig nem is fogom.
2011. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!