Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen konkrét multifunkciós...

Milyen konkrét multifunkciós babakocsi márkát és típust ajánlotok 50. 000 - 80. 000 Ft között? Nektek és a babának melyik vált be? Egyáltalán milyen tulajdonságokkal rendelkezik egy jó babakocsi?

Figyelt kérdés

Fontos számomra, hogy legyen hozzá, hordozó, mózes, vízszintbe dönthető és sporttá alakítható legyen. Közlekedni nem valószínű, hogy fogok vele buszon, lényeg hogy az autóba beférjen, az nem baj ha nehéz. Mindenképp újat szeretnék és kisfiam lesz.

Tudom rengeteg ilyen kérdés van, de mire megtetszik egy kocsi, csomó negatívumot olvasok róla.

Ezeket nézegettem eddig: Espiro Vector, Top Rider, Vaterás Raf-Pol Fenix és Baby merc AGat, Bertoni, Chipolino

21h kismama


2011. máj. 26. 08:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, én nagyon szeretem. Könnyű összecsukni, meg szétnyitni. Sokszor megyünk autóval vásárolni, csak bedobom a csomagtartóba, a boltnál meg ráteszem a hordozót.

Jó nagyok a kerekei, terepen is kiváló. A sport részt még nem használtuk, mert még kicsi hozzá a lányom, így arról nem tudok nyilatkozni. De 175 fokban dönthető. Rengeteg színben lehet kapni, és szerintem nem is olyan drága. Mi nagyon szeretjük.

2011. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Én a GRACO val voltam a leginkább megelégedve és a Haberkorn-nal - kikában is kapható-


elöbbi keskeny utóbbi szélesebb .

A raf polt egyáltalán nem ajánlom.

2011. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:Raf pol fenix

[link]

2011. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Az elsőt megnéztem, nagyon tetszik és színben is óriási a választék. Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 26. 08:29
 5/30 anonim ***** válasza:
Nekünk Coletto Austin van, erről még sehol nem olvastam rosszat. Tudom, milyen macerás a babakocsi választás, én sem gondoltam, de nekem pl. ez volt a legnehezebb döntés.
2011. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ja, én is úgy gondoltam, 50-60 között veszek egy tuti szuper babakocsit, de ... aztán amit választottam, többe került, de elégedett vagyok vele nagyon.

A szempontjaim uazok voltak, mint neked. Én sem buszozom, kocsiba meg befér a coletto simán, nem nehéz, és van hozzá minden!

Nekünk is kisfiunk van!:))

2011. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Nekem GRACO van, nincs hozzá mózes (2 gyrek után mondom TÖK FELESLEGES), viszont nagyon meg vagyok vele elégedve.

Van hozzá hordozó, Swift-be befér, vízszintesig dönthető, lábzsák..

2011. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

előző

lengyel babakocsit NE VEGYÉL!!

2011. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Akkor a Vaterásak kilőve, mert azok azt olvastam lengyelek. Igaz sokan csak a súlyukra és szélességükre panaszkodtak. A többi kocsiról honnan tudom, hogy milyen gyártmány? Sehol nem láttam feltüntetve.

Én se gondoltam volna, hogy ez lesz a legnehezebb döntés, tény hogy itt nem az számít, hogy szép legyen. Külső alapján nem lehet dönteni, természetesen ki fogom próbálni őket személyesen, csak távpontot keresek merre induljak.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. máj. 26. 09:18
 10/30 anonim ***** válasza:

8:31 és 33 vagyok


[link]


Ha görgeted az oldalon a 3. ugyanaz, mint az első és a második. (csak az első 3 kerekű, a második 4 kerekű)


A 3. azért olcsóbb, mert nem a most kijött 2011-es modell, hanem az eddigi széria, de am csak design a különbség, meg az ár :)

2011. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!