Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen horoszkópú gyermeketek...

Milyen horoszkópú gyermeketek és milyen tulajdonságokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés

1 éves kislányom MÉRLEG,nagyon nyugodt,sokat alszik,kedves,barátságos,szinte 2 hós kora óta végig aludja az éjszakát......

Azért tettem fel ezt a kérdést,mert szeretnénk kistesót és kiváncsi vagyok,hogy van-e jelentősége,hogy ki mikor született?


2009. szept. 16. 09:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Vízöntő.

Hamar öntudatára ébredt, nehéz meggyőzni az igazamról.

Egyébként nevetős, jó gyerek, igazi zsivány.

Bárkivel elvan, nincsenek gátlásai idegen emberek között.

Bár még csak 7 hónapos, még sokat fog változni.

2009. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Bak.

Akaratos, erőszakos, hisztis, türelmetlen.

Rendkívül okos, minden érdekli, jó a memóriája, gyors a mozgásfejlődése-kúszik, ül, áll.

Idegeneket fürkészve figyeli, csak anyával, apával van el. Nagycicijű lányok után fordul sétáltatás közben.

8 hónapos kisfiú.

2009. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Halak.

Kislányom 6,5 hónapos. Nagyon barátságos, mosolygós baba. Izgága, állandóan jár keze-lába. Már kúszik, állandóan felfedező körútra indul, amit nagyon akar azt elér.

Ritkán sír, akkor is csak ha éhes. Éjszakát hamar végigaludta, mielőtt kijött az alsó két fogacskája, akkor volt picit nyugtalan.

Délelőtt, délután alszik 2 órát, sokszor eljátszik egymagában.

2009. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés ember:)

Az én mérleg lányom abszolút az ellentéte annak,amit leírnak:(

rettenetesen izgága,akaratos,hisztis,egyfolytában jön-megy,"dumál",még pelenkázni se hagyja magát...nála jól bekevert az aszcendens(állítólag halak)

Úgyhogy ne ez alapján tervezz:)

2009. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy az számít,hogy még mindig szopizik,én is nagyon nyugodt vagyok,mi is nagyon szeretünk aludni és itthon a családi hangulat is nagyon nyugis???
2009. szept. 16. 10:21
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

En kislanyom szuz. (1 eves)

Rendkivul hiszterias es akaratos. Sosincs el egyedul, mindig azt akarja, hogy valaki felvegye, holott erre kenyesen ugyeltem, hogy ne rontsam el.

Rengeteget mozog, sosincs meg egy helyben nyugodtan. Az idegenektol ordit, a boltban lepakolja a polcokat :)

2009. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én 1 éves lányom is szűz. ő nyugodt kiegyensúlyozott gyerek.Rendkivűl barátságos szinte még az idegenekkel is, de akit ismer azzal nagyon jól elvan.

Szerencsére elvan egyedül,persze amikor megunja akkor jövök én.

Néha azért vannak hisztis napok/órák de hamar el lehet terelni a figyelmét.

Ja és a gyerekeket az állatokat imádja.

Egész nap jön megy dumál(mint szerintem a hasonló korú társai).

Ja mostanában kezd akaratos lenni(de sztem szintén a korral jár)de remélem a következetesség hamar meghozza a gyümölcsét.

2009. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam nyilas. 9 éves.

Borzasztó gyerek! Eleven, önfejű, makacs.

Segítőkész, igazi csoportszellem.

Szeret vezető lenni csoporton belül.


Másik kisfiam rák, mint én. Ő 14 hós.

Nagyon érzékeny, nagyon félős, visszahúzódó.

Sok idő kell, hogy feloldódjon.

Utána már rendben van minden, csibészkedni is szokott nem is keveset. Nagyon bújós. Egész nap ölelget és nálam akar lenni.

2009. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Na az én fiam skorpió de jegyének semmiféle jellegzetességét nem mutatja egyenlőre...

Barátságos, szeparációs szorongása egy percre se volt, idegenekkel, mindenkivel extra barátságos, nagyon könnyen oldódik idegen helyen is.

Mondjuk elég aktív, jön megy mindent szétszerel és lepakol, tönkretesz de sztem ez inkább életkori sajátosság.

Alvásproblémája nincs, nem viselte meg a fogzás.

Viszont nagyon vékony és roppant keveset eszik...

Ja de ennek ellenére egy szót sem beszél még pedig már 23 hónapos!

Lehet hogy őrá is inkább az aszcendense lesz jellemző? mert az meg nyilas.

Most a lányomat várjuk, ő is skorpió lesz valószínű, hát kiváncsi leszek...

2009. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én kisfiam Vizöntő,akoz képest amit irtak róla hogy mennyire rossza alvó stb ahoz képest az enyim egy szent,nagyon jó alvó mindig ment neki egyedül az elalvás!elvan egésznap egyedül,persze hisztik vannak,de nagyon nyugodt baba :) most 8 hós :)

Én mérleg vagyok és anyum szerint én egy tündéri jó baba voltam nem volt gond velem!

2009. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!