Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt még valaki, akinek 1...

Van itt még valaki, akinek 1 éves babájának nincs még foga?

Figyelt kérdés
Vagy olyan, akinek már nagyobb a babája, de 1 éves korában még nem volt foga... Nyugtassatok meg, hogy nincs elmaradva... :(( Vagyis tudom, el van maradva, csak valami bíztatót. Hónapok óta készülődik áttörni, de semmi...
2011. aug. 8. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, van a családban, akinek másfél évesen jött az első fog, nincs semmiről lemaradva, ráadásul azoknak a gyerekeknek, akiknek későn jön ki a foga, sokkal egészségesebb, felnőtt korban is kevesebb a probléma a fogukkal.
2011. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 13 hónapos volt, amikor az első fogacskája kibújt. Most 20 hónapos és 12 foga van. A gyerekorvos az 1 éves tanácsadáson csak mosolygott rajta, hogy még egy foga sincs. Mondjuk, én örülök neki, hogy nem pici 5 hónapos babaként kellett megszenvednie a fogzást. Minden jót Nektek!
2011. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs, néhány nap és 1 éves lesz a lányom :)
2011. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

páromnak 1. szülinapján jött ki az első.

babámnak akkor már volt 2 fogacskája, de nem sokkal előtte bújtak ki. örökölte volna?

most 20 hónapos és 8 foga van. én egyáltalán nem örülök neki, hátráltatja ez a beszédben és az étkezésben is!

remélem lassan behozza a lemaradást :)

2011. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak,az én kislányom most volt 16 hónapos,és semmi!!Bár már engem nyugtalanít nagyon!
2011. aug. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

baratnom kisfianak sem volt 1 eves koraig es most 18 honapos es 12 foga van,szoval utol ert minket

nyugi majd lesz neki

2011. aug. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi OFF, de örülök, hogy feltetted a kérdést nekem még csak 8,5 hónapos és semmi, én is minden reggelt azzal kezdek, hogy végig turkálom a száját :) Hónapok óta úgy néz ki, hogy jön, de mégse. A doki néni szerint az ínyén semmi jele, hogy a napokban kibújna.
2011. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utsó! Nekünk hónapok óta készülődik, már tök fehér, állandóan nyálzik, mindent összerág, és mégse. Szóval ezek szerint a fogzás simán eltarthat hónapokon keresztül... :(
2011. aug. 9. 10:21
 9/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok, tegnap áttört az első fogunk.
2011. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 7. vagyok..nekünk ma tört át az első :)
2011. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!