Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vettetek a...

Milyen babakocsit vettetek a születendő babátoknak?

Figyelt kérdés
Mennyiért és hol?Aki tud képet is linkelhet, köszi.
2011. aug. 8. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk kunert vip-nk van:),nagyon szeretjük:)!

6 hós kislány anyukája

2011. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én gyrekem már 2,5 éves lesz 1 hónap múlva, a babakocsi sincs meg, de anno ilyet vettünk és végig ezt használtuk, 2 hónapja adtam el.

Graco Ultima TS (babkocsi+hordozó)

[link]


Fő szempont volt, hogy bolygókerekes legyen, nagy kosárral,

Ugyanannyiba került mint most.

2011. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bergonban vettük, másfél éve használjuk. Ha jól emlékszem 112.000,- forint volt hordozóval együtt. Ilyen, mint a képen, csak a miénk drapp-fekete színű.

[link]

2011. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam született ilyen kocsit vettünk:


[link]

Eladtam amikor 5 hónapos lett, nincs bolygókereke,és nehéz vele közlekedni.


Aztán 5 hónapos korában ilyet vettem:


[link]


Ez lényegében ugyan az mint az első, csak bolygókerekes, és szebb, talán a váza is stabilabbnak tűnt.

Ezt is eladtam, mert szintén nagy kocsi,és ahogy nőtt a fiam, nem volt értelme ekkorát használni.


11 hónapos volt amikor ezt vettem:

[link]


2 nap után eladtam, mert nem állítható a lábtartója...


És akkor vettem ezt a kocsit, amit azóta is használok:


[link]


Szóval ennyi kb.:))

De már megint gondolkozom egy másik kocsin..ez van, mániás babakocsi vásárló vagyok!:)

15 hónapos a kisfiam!

2011. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 timcsy85 válasza:
2011. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a Peg Perego Uno babakocsit vettük, szerintem nagyon jó. Átalakítható, egészen újszülött kortól sokáig megfelelő. Mi expresszen néztük ki, szettbe volt 80000 Ft. Babakocsi, etetőszék, hordozó ami iso fixes, talppal együtt kocsiba helyezhető, meg pelenkázó táska. Én nagyon meg vagyok vele elégedve és szerintem jó vétel volt. Brendonban majdnem 3X ennyi lett volna újonnan.

[link]

2011. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tako Jumper babakicsit vettünk és imádom! És a babám is! Nagyon sokszor alatom benne napközben, jól rugózik és nagyon könnyű tolni, forogni vele. Én csak ajánlani tudom.
2011. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezt vettük meg, csak néhol van neki egy két eltérés pl.: a lábtartó fémből van, nem műanyagból, ahogyan a képen, a kosár része valamivel nagyobb, az első kerekei kicsit kissebbek és bolygósithatóak. szóval, valamivel jobb, mint a képen látható, de sajnos a mienk pontos mását nem találtam meg. nekünk még a mintája is ilyen. Kecskeméten vettük egy baba üzletben 67700 Ft-ért, de mindennel együtt: mózes, hordozó, pelenkázó táska, esővédő, szúnyogháló, újszülött szűkitő stb... nagyon erős, massziv babakocsi, én szeretem nagyon, csak egy baj van vele, hogy nehéz! mi a másodikon lakunk és nem kellemes fel-le cipelni, de kibirom. de, ha kertes házban laknánk, akkor semmi gond nem lenne vele és mindent tud, amit egy babakocsinak kell.

2011. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én megmondom őszintén, használt kocsit vettem. Mikor megszületett egy Wampol Ridert, nagyon szerettem. Utána vettem egy kisebb sportkocsit, azt is használtan, nyaraláshoz, mert nem foglal sok helyet az autóban. Most vettem egy másik sportkocsit, ami no name, de közel akkora méretű, mint a Wampol, szintén használtan. Ennek is nagy kereke van, ami az itteni útviszonyok mellett nagy előny!Nagy kosara, gyerek is kényelmesen csücsül benne.
2012. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!