Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak olyan anyukák,...

Miért vannak olyan anyukák, akik minden kérdésben a hibát keresik? Javítgatnak, kötekednek!

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Konkrét példát légyszi!
2011. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, hogy előfordult már párszor, hogy helyesírási hibát kijavítottam. Egyszerűen nem tudtam felette átsiklani. De alapvetően nem szokásom.

A kötekedők szerintem itt élik ki magukat. Lehet, hogy otthon nagy a feszültség, vagy semmibe vannak véve, vagy éppen rossz napjuk van és valahol ki kell adni a felgyűlt indulatokat. Ez pedig egy anonim oldal, ahol bárki bármit írhat, legfeljebb kizárják. Akkor pedig regisztrál egy új e-mail címmel.

2011. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen napja van az embernek. Ma két kérdésen akadtam fenn. Amikor azt kérdezték, hogy van-e olyan, hogy ab. esetén kikaparnak és mégis megmarad a baba, erre mindenki osztotta az észt az abortuszról, ahelyett, hogy azt válaszolták volna, hogy hallottak-e ilyen esetet, vagy sem. Itt a jó oldalon álltam, példát írtam, a kérdésre válaszoltam. A másik kérdésben a szlovákiai, egyébként hibásan író/beszélő anyuka kérdezett a babalaptopról, ott azt írtam, hogy nem adnék laptopot a gyerek kezébe, utána feleltem a kérdére is, hogy hol lehet ilyet kapni. A kötekedő/kioktató választ azért írtam, mert a férjem informatikus és ő is ellenzi a gyereknek a számítógépezést, tehát nem kimondottan pedagógusi véleménnyel vallottam rosszat a laptopozásról, másrészt pedig az öcsém szám.gép előtt nőtt fel, semmit nem sportolt, nem kézműveskedett, látom az eredményét. És szerintem elég rossz dolog már kisbabakorban az IT cuccok használatára nevelni egy gyereket. Anyuka inkább mondókát taníthatna a gyereknek, hogy ne beszéljen majd olyan rosszul, mint ő. Litániát is írhattam volna, de nem láttam értelmét. Főleg, hogy az illető anyuka kiakadt, hogy akik ellenezzük a laptopozást, biztosan mind szuperanyák vagyunk. No comment.


na, most aztán kiöntöttem a lelkemet, ítéljétek meg ti, hogy épp rossz napom van-e:(

2011. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sztem általában itt nem az anyukák kötekednek,hanem az unatkozó tinik,gyerekek,fiúk,férfiak... Csak úgy,mert szeretik látni,ha más mérges.
2011. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

14:22-nek

ha írsz,akkor ne kötekedj,válaszolj a kérdésre,vagy maradj csöndbe! Tartsd meg a véleményedet magadra. Senki nem kíváncsi rá,max akkor ha az van a kérdésben. Ha pedig rossz napod van,akkor inkább ne is ülj le kérdésekre válaszolni,mert a nem megfelelő válasszal mások napját is elrontod. Gondoltál már erre?

2011. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én főleg olyanra gondolok, hogy felteszek egy kérdést, és pl. elgépelem, vagy rosszul írom (pl.sietek, és ahogy kiejtem, úgy be is gépelem, mert amúgy nem rossz a helyesírásom, mindig is jó volt, de vannak véletlenek, és máris jönnek lenéző, ki javító észrevételek, de a kérdésemre értelmes választ pl. nem ír az illető! Na, engem ez dühít fel! Mert véleménye lehet az embernek, pl. 14:22-es a laptoppal kapcsolatban, az nem gond! Én azon nem is kapom fel a vizet! De ha valaki beleköt egy elgépelt betűbe, rosszul leírt szóba, na az már durva! Mert attól még a kérdést meg lehet érteni, szerintem!
2011. aug. 9. 14:41
 7/21 anonim ***** válasza:
nem gondoltam erre, mert alapjáraton nem szoktam kötekedni.
2011. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nézd, egy tévesztett betű miatt azért nem bántanak annyira senkit. De nálam is kiverte a biztosítékot az a kismama, aki úgy írt,hogy olvasni alig lehetett. Amit kettőzni keltt volna eggyel írt és fordítva, az összes ly-os szót j-vel írt és szintén fordítva. Komolyan, egy elsős gyerek jobban írt nála.

Válaszoltam a kérdésére, de nem bírtam ki,hogy ne jegyezzem meg,hogy mire a gyereke akkora lesz, legalább egy alap helyesírást sajátítson el, mert a gyerek a szülőtől nagyon sokat tanul!

De természetesen lehet látni,hogy ki az aki a sietség miatt gépel félre, vagy konkrétan egy helyes szót nem tud leírni!

2011. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én konkrétan a sietség miatt gépeltem félre, ami miatt belém kötöttek, és most ki vagyok akadva! Nem gondolom, hogy rossz lenne a helyesírásom! Siettem, és úgy írtam le egy szót, ahogy kiejtem!
2011. aug. 9. 14:53
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért az nem mindegy, hogy egy elgépelt szóról, kimarad betűről van-e szó, vagy mondjuk egy hatalmas helyesírási hibáról.
2011. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!