Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak olyan anyukák,...

Miért vannak olyan anyukák, akik minden kérdésben a hibát keresik? Javítgatnak, kötekednek!

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is lesek egyet a durva helyesírási (és nem elgépelési) hibákon, de nem szoktam kijavítani a kérdezőt, mert nem az én dolgom, hogy hány osztályt végzett, hogyan ír, stb..Nem tartozik rám.Mosolygok egyet rajta és kész.Én azon akadok ki, amikor jönnek az értelmes válaszok, és betéved ide egy tökéletes, szuper anyuka (legalábbis ezt hiszi magáról), és elkezdi kioktatni a többi, szintén anyukát. Mintha ő lenne az egyetlen anya a világon, és csak és kizárólag az ő módszere a helyes, mindenki más hülye, és rosszul csinálja..és ha nem követed az elveit, hülyének néz.Nem vagyunk egyformák!Ami az én gyerekemnek bejön, más gyereknek nem biztos, sőt! Nincs 2 egyforma szülő, és nincs 2 egyforma gyerek, még a testvérek sem.Meg lehet érezni a válaszból, hogy lekezelő-e, cinikus -e.Mert ha nem gúnyosan ír, és tényleg csak a véleményét írja le, azzal semmi gond nincs!Kaptam itt már nagyon jól bevált tanácsokat, ötleteket,sőt! 3 lánnyal barátkoztam össze a gyakorin, közülük az egyikkel rendszeresen találkozunk.De a másik kettővel email-ben, chat-en tartjuk a kapcsolatot.Szóval pozitív dolgok is történnek.De ha valaki gúnyolódik, az gáz..és az is, ha úgy oktat ki, hogy érzed a szavai súlyát..Van különbség!
2011. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Csak nem a próbálgassa,hintáztassa vagy kedves kérdező?Mert azt mondani is úgy kell,hogy próbálgatja,hintáztatja.

Én nem szoktam kötekedni,de a durva hibákat ki szoktam javítani.Nem tudom miért olyan igénytelen a helyes írására egy csomó anyuka.én szégyellnék olyat írni,ami tele van hibával.Persze gépelési hiba előfordul mindenkinél,de hihetetlen,milyen rossz a a magyarok helyes írása.én sem vagyok tökéletes,van,hogy hibázok,de arra van a hibajavító.Ja és a kérdésre is adtam választ.Nekem inkább a lepontozókból van elegem,akik irigységből pontozzák le a válaszadókat.Pl. valaki válaszol egy kérdésre,hogy mikor kezdett mondjuk járni a babád,vagy beszélni vagy bármi más,és akinek hamar,azt lepontozzák.

2011. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Milyen próbálgassa, vagy milyen kérdező vagyok??? A válaszodból ítélve, pont Te is azok a kijavítgatós anyukák közé tartozol, bár, ahogy nézem a válaszod, sok okod nincs rá, mert van a válaszodban elég sok hiba! Úgyhogy olvasd át, keresd meg a hibáidat, ha Te komolyan gondoltad, amiket a válaszodban írtál! Mert én nem kezdenék pl. egy mondatot kis betűvel! Stb...
2011. aug. 9. 22:03
 14/21 anonim ***** válasza:
Az elég sok hiba erős túlzás.Két mondat kezdődik kis betűvel,ami gépelési hiba.Mint írtam én sem vagyok tökéletes,előfordul,de azért az durva,hogy próbálgassa a baba a mászást ,meg hintáztassa magát a baba.Szerintem.
2011. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kinek mi a nagy hiba! Én irodában dolgozom, nekem az is nagy hiba, ha valaki kis betűvel kezd egy mondatot, meg az is, ha pl. a vessző után nem hagy valaki szünetet! Igénytelennek tartom, csak nem jegyzem meg, ha valaki úgy írja, mint pl. Te is! Csak vannak anyukák, akik másnál mindent nagy hibának vesznek, amit ő csinál, az persze nem nagy hiba! Én egy szót írtam el, siettem, és úgy írtam, ahogy kimondom, és elég lenéző kommentet kaptam, de értelmes választ nem! Ennyi! Mindenki nézzen előbb magába, és próbálja legyűrni a nagyképűséget, mielőtt mást kritizálna!
2011. aug. 10. 10:08
 16/21 anonim ***** válasza:
Jól van irodista okoska anyuka.Ügyes vagy,ülj előre!Bocs,hogy igénytelen vagyok,hogy két mondatot kis betűvel kezdtem,mert rosszul nyomtam be a caps lock gombot.Még ha az összes azzal lenne.
2011. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Te írtad, hogy ki javítasz embereket! Milyen érzés?
2011. aug. 10. 16:56
 18/21 A kérdező kommentje:
Amúgy ezek szerint értelmezni sem jól értelmezel, mert én arra mondtam, hogy igénytelen, hogy a vesszők és a pontok után nem hagysz egy szünetet! Majd azért arra figyelj ezek után oda!
2011. aug. 10. 17:01
 19/21 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy ez a "hintáztassa, próbálgassa " honnan jött, mert semmi olyat nem írtál kérdező. Mi értelme van ennek? És szerintem is jogos a kérdés, mert sok itt a kötekedő, okoskodó, másokat lenéző anyuka. ( nem személyeskedés, úgy általában írtam) Arc és név nélkül könnyű másokat lehordani, szidni, veszekedni.
2011. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, itt rengeteg ilyen ember van. De ezt nem értem,hogy miért nem lehet megszokni. Vannak ilyenek emberek és kész. Ha valaki nem tudja elfogadni,hogy van egy-két kötekedő,akkor max. nem látogatja az oldalt. Attól még lesznek ilyenek,mert valaki minden nap kiakad rajta!
2011. aug. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!