Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet javasoltok,...

Milyen edzéstervet javasoltok, hogy őszre azt mondják rám az emberek "az anyját, nem szívesen kötekednék vele"?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 01:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
tömegnövelés mint állat
2011. júl. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy Tyson arctetkó elég is lesz hozzá.

Vagy a homlokodra varrasd azt,hogy 187,alkarra azt,hogy ANYÁM,hasra meg,hogy ÉHES.

Meglesz a hatása hidd el.

2011. júl. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha 10 és múlva őszre gondolsz, akkor is lesz olyan aki 1 rúgással lever.
2011. júl. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esélytelen a dolog... nincsenek csoda edzéstervek, még egy profi edző mellett is lehetetlen őszig, így kinézni.
2011. júl. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Erről letehetsz simán.
2011. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

heh.. heh :) milyen érdekes maga a téma..

tegnap beszéltem barátom édesapjával, aki 'portás' (aki tudja ez mi az tudja, aki nem nem) és szóba került pont pár ilyen eset is.. a kigyúrt munkatársát az énvelemkorú kis (amúgy szerintem gyenge szerencsétlen balfax) kis k.csög hogy hasba szúrta.. bárhogy nézel ki Kérdező, bármelyik év őszére, vannak tagok, akik 160 kiló izmon és zsíron át is szétkaszálják a verőereidet.. sajna, hát ez van. az utcán aki nem veszélyes, az megijedhet tőled (de legalábbis tisztelhet :) viszont aki alapból veszélyes, az pont lesz.arja hogy nézel ki! mert nagyon jól tudja, hogy a kése viszi a húst oszt kész, és valószínűleg vágott már nálad keményebb embert.

szóval a helyzet egészennn.. sz.ar! :D

2011. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tökmindegy hogy nézel ki a jellemet kell formálni.

Egy késelő se szívesen kerül konfliktusba egy magabiztos határozott emberrel,persze megteszi ha olyan,de azért lehet csökkenteni az esélyt...kinézet 1%-ot számít.

2011. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja márk voltam
2011. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
most nem a késelősök elijesztésére gondoltam
2011. júl. 5. 11:51
 10/12 anonim ***** válasza:

mark86


verekedni meg minek? tiszta égő...

2011. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!