Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvasos kerdes tapasztaltatok...

Alvasos kerdes tapasztaltatok ilyesmit?

Figyelt kérdés
Kislanyom 4 hos mult csak tapszeres baba sajnos 2 honapja.Eddig tokeletesen ataludta az ejszakat 9-6ig.Par napja felebred 2ora korul de nem sir hanem nyomkodja a fejet a matracba annyira ,hogy a matrac tiszta nyal tole es szo szerint nyuglodik.Megetetem es alszik tovabb.Nem ertem keves lenne neki a tapszer?3orankent eszik 240ml!!!
2011. aug. 9. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Fejlődédi ugrás, többet kíván. Adj neki enni, majd abbamarad megint.
2011. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiam (anyatejes) is hasonló módon aludta át az éjszakát, majd 4,5 hónapos korától késő este (éjfél körül) felsír. Eleinte én is azt hittem, hogy éhes és megetettem. Pár napja rájöttem, hogy elég elringatni és kb. 10 perc alatt visszaalszik, és alszik tovább hajnal 5-6-ig (mi a fogzásra gondolunk).

Kisfiam most 5 hónapos - tehát 2 hete tart ez az éjszakai ébredés.

2011. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!