Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok.2...

33 hetes kismama vagyok.2 napja feszül a pocakom, nem görcsöl és nem keényedik. Valamint a szemérem csontom úgy szúr, hogy sokszor nem tudom eldönteni az vacakol vagy a pocak szúródik. Tapasztaltatok ilyesmit?

Figyelt kérdés

Előbb rosszul mozdultam, azt hittem kinyomódik a gyomrom a számon, plusz, hogy a babát összepréseltem.

Ugye ez természetes???


(úgy látszik a 33-34 hetesek vannak ma itt túlnyomó többségben) :-)


2010. ápr. 5. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kb:a 33. hét óta nagyon szúr a szemérem csontom,most a 36. ban vagyok és már annyira fáj hogy alig tudok kikelni az ágyból,aztán egy-két lépés után már jobb,de teljesen nem múlik el mert egyes mozdulatoknál nagyon fáj.Nem tudom hogy miért van ez de gondolom hogy már tágulnak az izületek meg a csontok,készülnek a szülésre.Nekem azt mondta az orvos hogy elég kicsi a babám,hát nem tudom,nem-e inkább nagyobbacska és azért nyom ennyire.Csak kitartás mát nincs túl sok hátra.Könnyű szülést kívánok.
2010. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok,nekem ugyanez van.Tegnap egesznap csak feküdtem,ma màr nem tehetem meg akarmilyen kellemetlen,mert van egy 12 honapos fiam is...Màr csak imadkozok,hogy minden nap süssön a nap,hogy egy kicsit kellemesebben teljenek el ezek a kevésbé kellemes utolso napok,hetek.
2010. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!