Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjátok vissza babátok...

Hogy altatjátok vissza babátokat éjszaka?

Figyelt kérdés
Ritkán ringatva alszik nappal, többségében simogatom. Viszont éjszaka, hogy ne keltse fel a tesóját, ringatom. Félek , hogy hozzászokik. HA leteszem mellénk sír. HA az ágyában simizem, sír. Hogy altassam, hogy ne sírjon, mégse keljen ringatni? Köszönöm!
2011. aug. 9. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sosem veszem ki az ágyából, max ha baja van. Akkor is csak addig míg megnyugszik utána visszarakom, simizem kicsit majd kijövök a szobából. De többnyire csak leguggolok az ágya mellé, megölelgetem, megpuszilgatom és visszafektetem.

Hála az égnek ritkán ébred. Aringatást viszont mellőzd szerintem. Egy ismerősöm kisfia 3 éves és csak ringatva alszik el..

2011. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nagyon sokszor ébred:( Nem tudom miért. Néha-néha meg is kell etetni, csak akkor nyugszik meg. 7 hós

Köszönöm

2011. aug. 9. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Van valami állandó fény a szobában? Nálunk is ez volt a probléma, mire rájöttem, hogy fél a sötétben. Ez természetes, kicsi még. Vettem a 100ft-osban egy konnektoros világítót, így az akkor is ad fényt ha a tvt lecsukom. Én sem veszem ki sosem, beszélek hozzá, simogatom, de nem zavarom meg a nyugalmát. Visszafektetem, ott maradok mellette, még a zenélőit is fel szoktam húzni. 11 hós
2011. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs fény. Ki fogom próbálni, köszönöm a tippet. Sajnos mostanában ha felkel, ki kell vennem, mert sír és nem szeretném, hogy a nagy felkeljen, viszont most ébredt fel az előbb, és vissza tudtam simizni, úgy örültem neki. Az is jó lenne, ha legalább köztünk elaludna, mert akkor vissza tudnám tenni az ágyába és mégsem ringattam, de akkor is sír sajnos. hogy nyugtathatnám meg anélkül hogy ringassam?
2011. aug. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!