Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka ha felkel babátok mit...

Éjszaka ha felkel babátok mit tesztek vele? Hogy alszik vissza? Vagy altatjátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 19 hónapos és ha felsír éjjel akkor áthozom magunk közé! Még le sem teszem de már alszik is :)!

Persze odabújik meg átkarol érzi hogy ott vagyok és alszik egyfolytában reggelig :D!

2010. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.az én babám 6 honapos. ha felkel éjszaka megetetem és vissza altatom (ugy hogy ringázom az ölemben) másképp nem alszik vissza :(
2010. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megfogom a kezét, vagy átölelem. Velem alszik.
2010. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 hónaposom még szopik, így éjjel, ha felkel, szopizik egy kicsit, és alszik tovább.
2010. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megetetem v.megitatom!Kiságy mellé állok és megfogom a kezét!2-5 perc és alszik!6 hónapos
2010. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én kiveszem a kiságyból gyors cici aztán visszarakom hassal a kiságyba, elhelyezkedik és alszik tovább. Csak kíváncsi voltam mások h csinálják...
2010. dec. 15. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:
amíg cicizett,addig cici,azóta csak visszafektetem,simi,vagy ha így nem megy,kiveszem és picit ringatom.de az elmúlt 15 hónapban kb 10-szer kelt fel éjszaka
2010. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!