Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap fürdetitek az 1-2...

Minden nap fürdetitek az 1-2 hetes babát?

Figyelt kérdés
Azt halottam, elég másnaponta a fürcsi, a közbeeső napokon csak át kell törölni langyos ruhával.
2009. ápr. 11. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van aki így teszi, én 2 naposan vittem haza a kórházból, két napig még nem fürdettem, csak áttöröltem, de utána már minden este lefürdettem. Jobban aludt, és a kis esti rituálé jó a napirendjéhez, hogy szokja, utána jön egy hosszabb alvás.
2009. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fürdetés alapvetően nem csak a tisztálkodást jelenti számára. Meg kell szoknia a napirend végett, később már hozzászokik, s tudja, hogy fürdés után jön az alvás.
2009. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is naponta fürdetem, így könnyebb volt a napirendjét beállítani, már ő is tudja, hogy fürdés után vacsi, alvás.


6,5 hós kislány anyukája

2009. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer nem fürdettem meg, mert elaludt, és nem bírtuk felébreszteni. Kell fürdetni, ha másért nem, a komfortérzete miatt, és ahogy a többiek írták, hogy tudja, szokja meg, hogy utána jönn a hosszú alvás :)
2009. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ez a trendi nézet, hogy elég másnaponta, mert szárad a bőre.

Én minden nap fürdetem, hisz én is fürdök minden nap, a babának is jól esik , ha felfrissül, lemossuk róla a már melegben keletkező izzadtságot és abba beleragadt koszt, port.

Amúgy meg hiszem azt is, hogy a napi rutin része, az esti alvás a fürcsivel kezdődik.

2009. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elejétől kezdve tápszeresek voltunk (főleg; sajna nincs elég tejcsim) ezért neki csak két naponta van széklete...emiatt én csak azokon a napokon fürdettem, amikor kakilt. viszont kb 10 hetes kora óta annyira imádja a fürdést, szó szerint lubickol, h emiatt már minden este uszi van :D igaz, ez télen volt, és nem izzadt le..most azért a meleg miatt én minden nap fürdetném. 4 hónapos mamija
2009. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen! Nagyfiam egyszer 7 hóson nem fördött,késön értünk haza,hüvös volt a ház.Vacsi után 2 óra mulva sem aludt.

Babika 1 éves és még nem fordult elö fürdés nélkül feküdjön le.

2009. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
55%
szia ! én nem értek egyet az előttem szólókkal. a babának azért olyan puha a bőre mert a természetes lanolin bevonata van, ezt a minden napi fürdőzéssel kiszáritod. én minden másnap fürdetek és azokon a napokon is pont este 7-kor alszik el amikor nem fürdik. és különben is ez a baba karakterétől is függ.az én lányom például 4 hetes koráig nem aludt el csak hajnal fél 3-kor. fürdés ide vagy oda. 3 hos anyuka
2009. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!