Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek a babátokat?...

Mivel fürdetitek a babátokat? (akik nem fürdetőkrémet használnak) A vizbe tesztek valamit vagy kenitek mással a babát? )

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 4 hós.
2009. szept. 15. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Gabi esti fürdető vált be, a vízbe teszünk egy kicsit. Most, hogy már 7 hónapos, a habosítással sincs gond, mert az élénk bicikliző munkájának köszönhetően jó sok hab lesz :-)
2009. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én semmit, csupán babaszappannal fürdetem, plusz hintőpor a popsira miután szárazra töröltem. Mondjuk nem érzékeny bőrű... I
2009. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi is a Gabi esti fürdetöt használjuk 7 hosak vagyunk. De ha ettöl is kimélöbb fürdetöt szeretnél, akkor probáld ki a Gabi sensitivet, én a fiamnak 1 éves koráig használtam azt 1 hetes korátol.

2009. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Babé omega3 tusfürdő. Érzékeny bőrű, még 2 hós korában vettem és most 13 hósan is még majdnem a fele megvan. Nagyon jó minőségű, nem olcsó, de sokáig elég.
2009. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Johnson's baby top-to-toe fürdető, ettől nem szárad ki a bőre a picimnek.
2009. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 15. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!