Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy pl. nagyszülőkre bízzátok a babát 1-2 órára, és mire hazaértek a szoptatási, vagy etetési időre, a bébi már éppen pocol?

Figyelt kérdés
Már másfél órája ennie kellett volna. Tudom, h nem hal éhen, de mégis idegesít a dolog.
2009. ápr. 11. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
pocol?? az mi?
2009. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen segítenék, de nem értem a kérdést:D
2009. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet, hogy nem volt érthető a kérdésem. Kimaradt az etetés, mert bealudt, mire hazaértünk. Már lassan 2 órája ennie kellett volna.
2009. ápr. 11. 14:32
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

a pocol szó miatt nem értjük. azt jelenti, hogy elaludt? miért nem lehet ezt magyarul írni, hogy értse mindenki?


Babónak semmi baja nem lesz, ha kimarad 2-3 óra.. ha felébred mohóbban fog enni, vigyázz majd!

2009. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mással is előfordul e.... Felébreszti e a babát, hogy ebédeljen? Ilyesmi...
2009. ápr. 11. 14:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
jajj, fel ne ébreszd:) Majd ha felébred, eszik...
2009. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Aha, értem. Én kb. két éves koráig nem igazán hagytam nagyiknál a gyerekeket, az a helyzet. Szopis babát meg pláne. Most a harmadik még csak 3 és fél hónapos, de pont azon agyalok, hogy holnap, ha elugrom a barátnőmhöz, akit hónapok óta nem láttam, a fiamat is vinnem kell, mert biztos, hogy fel fog ébredni, nem tudom apára itthon hagyni. Szerintem bepótolja az elmaradt evést is, ne izgulj! Ha éhes, felébred. Nálunk így volt legalábbis.
2009. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Más is szokott nem teljesen hétköznapi szavakat használni. Nem? Nehogy felidegesítsd magad miatta! Legalább bővül a szókincsed!:-)

Köszi a választ!

2009. ápr. 11. 14:36
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen szopis, 8 hós baba. A nagyszülők pedig a szomszédban laknak, tehát egyszerű a dolgom. Muszáj néha elmenni boltba kaját venni, stb. És a tömegbe nem volt kedvem magammal vinni a bébit. Ezért hagytam itthon. De mostmár kivárom, míg felébred. Gondolom csak nem olyan éhes, ha ilyen jót alszik...

Még egyszer köszi a válaszokat!

2009. ápr. 11. 14:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8 hónaposan főleg nem fog éhen halni:-)

Ha éhes lenne, felébredne:-)

Amúgy meg ilyen korban gondolom eszik mást is, nem csecsemő, aki 2 óránként szopjon.

HA felkel, enni fog:-)

2009. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!