Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nálunk vannak "drága"...

Csak nálunk vannak "drága" turik, bababörzék?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam itt hogy 100-200-300ft-ért vásárolnak szinte új ruhákat anyukák turiba,börzén.Hát ahova én járok ott több száz forintnál kezdődnek a rucik.Ti hol,mennyiért vesztek bodyt,nacit stb.
2011. aug. 10. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Én pápai vagyok, itt szoktak rendezni jó időben azt hiszem havonta. Tényleg 100-200 Ft-ért lehet venni szuper ruhákat. Pl nyár elején bodykat és pólókat vettem 100Ft-ért. És szépeket!

Holnap is elmegyek, ovi kezdésre bevásárolok :)

2011. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szombathelyen pántos top 200, nadrág 590-790 póló 400, női ruha 800-1000. Akcióban egy táska ruha(jó nagy táska) lehet akár 300 forint is. teljes árucsere után pár száz forinttal drágább lehet. Keszthelyen egy sima nadrág a turiban 3000 (három ezer) forint is lehet.
2011. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagykanizsai vagyok, itt 2 helyre érdemes menni.Az egyik a használtruha áruház, itt van, hogy 5000 ft kilója a gyerekruháknak, de akkor tényleg minőségi és sok új van közte.Aztán kiárusításkor 200-300 ft darabja.

Aztán a vásárcsarnokban is van egy csajszi, ő ugyanonnan kapja az árut, mint az előbbi áruház, de nála eddig legdrágábban 300 ft-ért vettem gyerekruhát.

A bababörze általában itt is drága, hiszen minden eladó anyuka szeretne jó árat kapni a ruhákért.

És ott van még a bolhapiac vasárnaponként, ott nagyon változó, eladóütól függően 50 és 500 ft között változik.

7 hós kiscsaj anyuja

2011. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pápai anyukától kérdezném, hogy tartják Pápán a bababörzéket? Köszi
2011. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi hol tartják a börzét?
2011. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pápai anyuka vagyok: a színházban tartják. Holnap lesz pont délután 3-6ig. A múltkor tudtam meg, hogy az emeleten is vannak anyukák, akik árulnak /nevetséges áron lehetett jó cuccokat kifogni :) Sokan nem mentek fel, pedig érdemes. Én tuti ott kezdek délután :D
2011. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyiregyi vagyok és itt két turiba jártam eddig, de már kb. 2-3 hónapja hanyagolom, mióta 2990Ft/kg lett a ruha. a babaörzén 300Ft-tól kezdődtek a bodyk és 5-600Ft-tól a nadrágok. rövidnadrág 400Ft volt legutóbb. én drágán tartom ezeket az árakat, de sajnos a turi sem olcsóbb. barátnőm debreceni és nagyon jó turikról szokott beszámolni, ahol 1990Ft a kilós ár.
2011. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

keszthelyi vagyok, és valóban nálunk a turi sem olcsó.

gyerekruhát kapsz 300 Ft körüli áron is, de az olyan is, otthonra, játszani való. nyílt nemrég kimondottan gyerekruha-turi is, nem rossz, de igazán jókat ott sem kapni.

inkább a bababörzére szoktam járni Zalaegerszegre, évi 2x van, akkor bevásárolok. ott is 300-400 a legolcsóbb, de márkás, minőségi és szép darabok.

2011. aug. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A pápai anyuka vagyok :) Tegnap volt ugye a börze és büszkén jelentem be, hogy 50!!! Ft-ért vettem bodykat :) Egy egész táskával vásároltam, a családban mindenkinek jut belőle. És nem leharcoltak, sőt, van, amelyik talán párszor lehetett egy gyereken.

Sok jó cucc volt, megérte elmenni :)

Itt ilyen jó a börze, nagyon szeretem!

2011. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én a nyiregyi anyuka vagyok...hát most szeretnék pápai anyuka lenni :))


itt szeptemberben lesz börze, de sok jót nem remélem tőle.

2011. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!