Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan pelenka, amelyik...

Van olyan pelenka, amelyik megfogja egy expressz gyorsaságával érkező anyatejes kakit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
bármelyik vagy egyik sem.
2011. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem nagyon. A Pampers biztos nem, az vékony is, nekem abból sokminden kifolyott alul-felül. A DM-es jobb, mert magasan záródik. Legjobb a Libero volt, első gyerek sokat kakált és nagyon sokat pisilt, nála ezt használtuk, de a Huggies is jó még, azt is próbáltam. Második gyerek szerencsére nem kakált olyan sokat.

Jó tanács: a seggét sose emeld magasan a levegőbe, enyém végigfosta a szőnyeget teljes hosszában.

2011. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs :))))))))))))))))))))
2011. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Második jót röhögtem! :D Nincs egyébként, az én fiam mindig hátközépig szaros lett. :D
2011. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
moshatóban inkább, papírpelusban szerintem nincs.
2011. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pampers Sleep&Play mindent kivédett, mi hónapok óta azt használjuk, és soha nem volt még ilyen baleset, pedig az én fiam is tud cifrát fosni... :D
2011. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Pampers vált be. Pedig igencsak tele tudja rakni, mivel 4-5 naponta kakil. A Libero-ból kifolyt minden. Volt, hogy naponta háromszor öltöztettem a lányom, alig vártam, hogy elfogyjon.
2011. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4-es méretig pampert használtunk, most átváltottunk a liberora. egyszer azt vettem, mert csak az volt, és sokkal jobban tetszik. nem tudom, hogy a kisebb méretűek milyenek, de ezt sokkal strapabíróbbnak érzem.
2011. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

3 hónapos a kisasszony, 3-as méretű a pelus.

Kipróbáltuk már a Liberot, Pamperst, Huggiest és a DM-est. Mindegyikből folyt a kaka, annyi különbséget találtam közöttük, hogy valamelyiknél a háta közepétől a térdéig, valamelyiknél a nyakától a combjáig volt tiszta fostos a gyerek. A lényeg és a kakafolt mérete ugyanaz, csak az elhelyezkedés volt változó.

2011. aug. 10. 21:54
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálunk meg pont a sleep and play ami nem fog semmit. Örökösen sz*rban úszik a gyerek, képes a tarkóján a haját is összetojni:-)

Ami most jó talán rossmanos BABYDREAM öko pelus, 3-as méretet használunk, ebben benne marad minden cucc, jó magasan záródik.


-pip-

2011. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!