Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilenc hónapos kisfiamnak a...

Kilenc hónapos kisfiamnak a neurológus video eeg-t javasolt. Hogyan csinálják ezt a vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Néha elkezd minden ok nélkül remegni a feje és a felsőteste, és ezért vittem el neurológiára. Az apja kiskorában epilepsziás volt. Azt mondta a doki, hogy ez több napos vizsgálat, estére haza lehet jönni. A II. sz gyerekklinikán csinálnák. Valaki volt már ilyenen?
2009. ápr. 12. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk csináltak EEG-t mikor újszülött volt de nem kellett ott maradnunk!Lehet h nektek azért kell mert akkor nézik mikor a remegés van!Mennyi idő?Mert ha pici akkor egy full elektródás "sapit" tesznek a kis fejére ami géphez van kötve..és úgy nézik az agyi aktivitást!
2009. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
S-betű lemaradt a Mennyi idős kérdésből
2009. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kilenc hónapos.
2009. ápr. 13. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok-9 hósan is szerintem ilyen sapit kap tele elektródával....

Szorítok h minden rendben legyen!:)

2009. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MI a helyzet Veletek? Kérlek írj, mert mi is hasonló cipőben járunk...
2010. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Nálunk hál istennek semmi nem volt, csak erős akaratmegnyilvánulás, alias hiszti. De ugyanezt csinálta akkor is, ha örült valaminek.

A vizsgálat két nap volt az első nap, labor, és eeg sapival elalvás közben, utána felébresztették 10 perc után villanófénnyel. Baromi boldog volt szegény, és másnap pedig megfigyelés.


Írj majd, hogy veletek mi a helyzet.


Judit

2010. jún. 5. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!