Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák? Egyedül...

Tapasztalt anyukák? Egyedül maradtam a kérdéseimmel.

Figyelt kérdés

Nincs senki aki megválaszolhatná, én pedig úgy érzem felőrlődöm.

Babám tegnap este rángatózott álmában. Ez jelenthet valami bajt vagy csak álmodott a pici?

Első nap véletlenül talán kicsit, hogy is fogalmazzak, hogy jól értsétek. Kicsit messzebbről esett le a feje az ágyra, úgymond kicsúszott alóla a kezem és nem fokozatosan tettem le, hanem hirtelen. Ekkor a szemecskéi beremegtek. Félek, hogy nehogy baja legyen. Lehet baj?

Nagyon sokat csuklik. Normális?

Ha a köldökcsonk leesik mi a teendő?

Mikor lehet kivinni a levegőre? Hány hetesen/hónaposan lehet majd már vinni összevissza? Pl bevásárolni.

És a gyermekágyról: gátmetszésem volt, mikor lehet először ülőfürdőt venni?

Lehet, hogy még lenne kérdésem, de hirtelen ennyi jutott eszembe.

Köszönöm a segítséget.

Egy hete szültem.


2011. aug. 11. 13:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó! Azért az nem biztos! Nekem 5 hét után tökéletes volt.
2011. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A szex temahoz annyit irnek, hogy en huvelyi uton szultem, kulfoldon. Itt azt mondjak hogy lehet szexelni amikor jol esik, de 6 hetig csakis ovszerrel, ami nem ilyen mindenfele izes, illatos anyagokkal van bekenve. Nem volt gatmetszesem, varrni sem kellett, masfel het utan mar nem vereztem, es en is nagyon kivantam a parom, igy szules utan 2 es fel hettel egyutt voltunk, es nekem nagyon jo volt. Es azota is jo. Szoval ez valtozo.


A tobbi kerdesedre mar leirtak a valaszt, ne aggodj, es kerj segitseget a vedonotol, ha van mas kisbabas akit ismersz, menjetek el egyutt setalni, stb, mert nekem elegge ugy hangzott a kerdesed mintha egy kicsit maganyos lennel. Nehogy bedepizz! Hidd el minden ok lesz! :)

2011. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!