Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, de a hasam az...

Vékony vagyok, de a hasam az nagy. Van valami torna vagy jó módszer amivel meg tudok szabadulni a hasamon lévő feleslegtől?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 20:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
Sok- sok- sok- sok felülés, az biztosan használ tapasztalat!!! :-D
2011. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a problémám. :S Ott maradt rajta az az utolsó kis makacs zsírréteg, és nem bírom leadni. Már lassan kezdem elfogadni, de az a baj, hogy sajna nekem a mellem is lapos, és utálom, hogy a pocim nagyobb nála. Bocs, hogy nem tudtam segíteni, de én sem tudom a megoldást.
2011. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Attól,hogy vki vékony,ugyanúgy lehet magas a testzsírja,te vagy rá a példa és még csomó más ember.

A különbség annyi,hogy rólad hiányoznak az izmok,ha férfi vagy,ha nő.

Szóval szerintem a helyes sorrend,ha építesz magadra némi izmot,hogy legyen formád és utána jöhet a testzsír csökkentő,szálkásító diéta.

A hasazással a has izmait edzed.Kalória felhasználás szempontjából érdektelen.

2011. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Felülésezhetsz te az életed végéig, akkor se fog lemenni a hasadról a zsír. Ezt a rohadt fogyókúra rovatot be kéne szüntetni, ha tudni is akartok valamit akkor gyertek át a sport, mozgás - egyéb kérdésekbe, de CSAK AKKOR KÉRDEZZETEK, HA BEíRTÁTOK A KERESŐBE AMIT AKARTOK ÉS NEM JÖTT KI SEMMI!
2011. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Neji ***** válasza:
Területi fogyás nincs
2011. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9.39 Igazad van!
2011. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
a sok sok sok felüléstől nem fog lemenni az ott lévő zsír "réteg" maximum csak nagyobbodni fog a hasizom nagysága ereje , csak kalóriaégető sporttal lehet lerázni magunkról a felesleget, olyan sportokkal mint a futás , bicikli , úszás .stb
2011. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

nehogy felüléseket merj csinálni, a lányoknál csak azt éri el hogy izmot pakolsz a zsír alá és hordo alakod lesz. A legjobb a testsúllyal végzett gugolás.


Amit edzel, az nagyobb lesz, ez aranyszabály.

2011. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Aczél


hasizom erősítéstől hordó alakja lesz?

hát nem tudom, akkor én szeretem az ilyen karcsú izmos "hordókat"..

@Kérdező, zsírleadás szálkásító diétával (sport kategória)

2011. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindennap menj el egy kicsit kocogni, vagy biciklizni, izzadj sokat!

Aztán én este beraknám Rubint Réka valamelyik DVD-jét és megcsinálnék 20 perc hasizomgyakorlatot. (Tapasztalatból mondom nagyon hatásos)

Szerintem ha 2naponta ezt megcsinálod, már 2 hét után látható eredménye lesz a munkádnak!És nem kell drasztikusan fogyózni. Mindent enni csak kevesebbet.

2011. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!