Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért egy rémálom a napközbeni...

Miért egy rémálom a napközbeni altatás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, éjjel egészen jól alszik, de napközben szinte semmit nem hajlandó aludni. Elalszik ebéd után, és onnantól kezdve 10-20 percenként felébred, cumit adok neki, simogatom, nyugatom, úgy tűnik visszaalszik, de 5-10 perc múlva megint fennt van. Aztán eljön az a pont, hogy már vissza sem hajlandó aludni, akkor kiveszem, nyugodt kb. egy órát, aztán jön a végeláthatatlan hiszti, mert ugye fáradt. Már ötletem sincs, hogy mit csináljak vele. Semmire nincs időm, egy idegroncs vagyok már.
2011. aug. 11. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, de inkább 3 hónapos korában. Kinőtte. Pattints fel egy energiaitalt ( feltéve ha nem szoptatsz ) és légy nyugodt. Elmúlik ez a korszaka is.

Fiam most 7 hónapos és napközben alszik 3X30 percet. Persze állandóan igényli, hogy foglalkozzam vele így nekem sincs időm semmire. De ezen is túl leszünk.

Kitartás!

2011. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. ilyen idős volt a fiam, amikor totál ugyanez volt nálunk is. Egy idő múlva odáig fajukt a dolog, hogy nem is volt hajlandó a kiságyban aludni napközben. Nem akarlak elkeseríteni, de nekünk egyetlen megoldás vált be, babakocsiban altattuk séta közben. Délelőtt én mentem, délután pedig a páromé volt a lehetőség, addig én utolértem magam otthon. Így hihetelen jókat aludt a Picúrom. Kb. fél év eltelt, jött a hidegebb idő, és szerencsére visszaszokott a kiságyába. Minden jót Nektek! Üdv, 20 hónapos kisfiú anyukája.
2011. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napközben ne altasd a kiságyában csak este. Én erre jöttem rá, és működik, a mi ágyunkra teszem le és ott alszik, miután a páraelszívó zaja mellett elaltatom kb 5 perc alatt. :)
2011. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nagyágy szerintem nem túl biztonságos megoldás. Mi lesz később, ha már forog a baba? Utolsó, nem aggódsz, hogy leesik?

Kérdező: nincs valami (zaj, fény), ami megzavarja (esetleg a cumi kiesik a szájából)? Valamiért nem tud mélyen elaludni, nem lehet, hogy már túlpörgött, túlfáradt, mire leteszed aludni? Régebben aludt napközben?

2011. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!