Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első lépés cipőt mkor kell...

Első lépés cipőt mkor kell Neki beszereznem?

Figyelt kérdés

9 hónapos holnap a lányom, és már két hete lépeget a bútorok mellett. Kell már rá adnom?

Zokni kell rá mert hüvös van,viszont nagyon csuszik a padlón, könnyen eleshet.


Milyet vegyek majd Neki,ami árban is megfelelő ??

Köszi a segítséget:)


2011. aug. 12. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg csak a lakásban járkál, ne adj rá cipőt. Mert mezítláb (zokniban)a legegészségesebb, és így jobban érzékeli a felszínt,és könnyebben egyensúlyoz. Egyelőre elég nagy feladat számára ezt megszokni.Aztán jöhet a cipő, otthonra mamusz (nem papucs!!Az majd később.)
2011. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég lesz később, amikor már rendesen tud sétálgatni.

Hogy ne csúszkáljon vegyél neki olyan zoknit aminek a talpán csúszásgátló van, azzal hát ha jobb lesz. :)

2011. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm... Nekem azt tanácsolták (szakember), hogy néha adjak rá cipőt, egyrészt szokja meg, másrészt a mezítlábas járkálás csak természetes talajon egészséges, pl. füvön, kavicsos talajon. Napi pár órát rajta van a cipője, azon kívül, csúszásgátlós zokni van rajta, ilyen:

[link]

2011. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vettem neki cipőt, mikor már rendesen ment, odakint is.

Siestát kapott - habár nem ilyet akartam. De végülis bevált. Fogja a bokáját, hajlékony a talpa, és minimális - szinte észrevehetetlen - harántemelő van benne.

8800 Ft körül volt.

Ami még nagyon jó, az Elefanten cipő. Deichmann-ban kapható. Ezt is megveszed 10 ezer alatt.


Az én lányom már 17 hós, a lakásban csúszásgátlós zokniban szaladgál. Kínaiban veszem, 180-200 Ft körül. Na mondjuk nem olyan jó, mint a Brendonos, mert ezen csak néhány tappancs van, de ez is megfelel, nem csúszik.


Szerintem még ráérsz cipőt venni. Elég drágák ahhoz, hogy csak pár hétig hordja, mert kinövi.

2011. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. aug. 14. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!