Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeketek meddig szopizott...

Gyermeketek meddig szopizott 1 éves kor fölött? Kislányom 13 hónapos és cicifüggő!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Mit jelent, hogy cicifüggő?

Az én kisfiamat már minden jobban érdekelte, mint a szopizás, így 14 hónaposan hagyta abba.

2009. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne is mondd, 21 honaposan meg cicifuggo volt az en kincsem is. Ha ujbol szuletne, mar korabban levalasztanam, mert egyfolytaban meg mindig csak azt mondta:- mami, dudi:)

Nekem viszont mar nem volt konnyu a dolog egy ekkora manoval!

2009. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányom 25 hónapos volt, mikor elválasztottam, mert jött a kistesó, a fiam 22 hónapig szopott. Bizony nem egyszer megesett, hogy olyan helyen kezdtek vetkőztetni vagy kiabálni, hogy "anya, cici..", ahol kellemetlen volt, de nem bántam meg. A pici még csak 7,5 hónapos, de ő is főleg szopik, gyümölcsöt és főzeléket csak módjával eszi, ezek után is szopik még.
2009. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 hónapos koráig, de akkor már csak este.
2009. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is elmúlt 1 éves, de hallani sem akar még a szoptatás ritkításáról sem. Még naponta legalább 6x szopik. Most éppen azzal van a gondom, hogy egyre kevésbé eszik szilárdat és egyre inkább szopni akar. Pedig eddig jól evett. Most pont "visszafelé választódik", elválasztás helyett... Fogalmam sincs mi miatt van, de szerintem az is hozzájárul, hogy meleg van, és szomjas. Ugyanis inni sem hajlandó 1-2 kortynál többet.
2009. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nekem is kellemetlen már néha mert huzza fel a pólómat,fogdossa "őket" stb. Néha ő sem fogad el ételt olyankor a fogacskája fáj neki már megfigyeltem! Türelmessen várok akkor és próbálom átszoktatni hogy egyen!
2009. ápr. 14. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!