Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Ti megálmodtátok...

Lányok! Ti megálmodtátok gyermeketek nemét és az be is jött? Már többször álmodtam, hogy kislányom lett, de még nem tudjuk mit mutat az ultrahang.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy álmodtam-e róla (lehet, csak nem emlékszem), viszont egyszer úgy keltem fel reggel, hogy nem lehet más, csakis kislány. S eddig úgy tűnik valóban nunis. :)

Amúgy ez a "megérzés-féle" nekem kb. a 10. héten volt. Aztán a 12 heti kombinált vizsgálaton 70%-ra állították, hogy lány, akkor még nem vettem készpénznek, végül a 18. héten már sokkal biztosabbra mondták, és azóta is többször.

34 heteske

2010. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kisfiút álmodtam és kisfiú az UH-n is. azt is megálmodtam, hogy nehezen fogja megmutatni mije van.
2010. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!azt álmodtam,hogy megszültem és odahozták valami plédben szétnyitottam és ott volt a kis nunija,egyértelműen láttam,ehhez képest,császárral született egy gyönyörű kisfiam:-) szerintem amit álmodsz az a titkos vágyad,én mindig is kislányt szerettem volna de mostmár ezer lányért sem adnám oda.hány hetes vagy?

üdv.A

2010. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én megálmodtam hogy kislányom lesz és kisfiam született :)

barátnőm megálmodta hogy kislánya lesz és eddig úgy néz ki hogy kislánya lesz. nemsokára szül majd kiderül

2010. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok, teljesen mindegy mi lesz csak egészséges legyen.
2010. aug. 26. 12:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, nekem mindkettőjüknél bejött! Az első gyermekkel még beszéltem is álmomban, ő mondta el, hogy kisfiú lesz, a másodiknál pedig egyszerűen megálmodtam, hogy csajszi.
2010. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igen, kétszer is megálmodtam, hogy fiam lesz, és a soron következő uh-n ki is derült, hogy fiú.

És tényleg az lett. :)

2010. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én valamiért lányt érzek, de még nem tudom a nemét. Mindenesetre 1 hónap múlva megyek szülni, így akkor biztosan kiderül. :-) Már van egy fiam és egy lányom, úgyhogy bárminek örülnénk. :-) Az elsőnél nagyon fiút akartam, az is lett, a másodikat örökbe fogadtuk, most pedig lányt érzek. Kíváncsi leszek, hogy bejön-e.
2010. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Eleinte én lányt álmodtam, mostanában kisfiút. Inkább kisfiút szeretnék, jobban megértetem magam velük (3 egyidős kisfiú volt nálunk :) de ha kislány az sem baj. Bár megérzés alapján fiunk lesz.

Majd szeptemberben remélhetően kiderül =)

2010. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szőke, göndör fürtös kislányról álmodtam nem is egyszer, ehhez képest, szültem egy gyönyörű barna hajú kisfiút:)
2010. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!