Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam ket hete toltotte be...

Gyorfi laura kérdése:

A fiam ket hete toltotte be az 1 evet, sajna meg egy foga sincs. Van valami gond? Tan dokihoz menjek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
az unokahúgom 11 hóanpos, és még neki is csak most lehet érezni a helyét. a védőnő gondolom kijár, meg neked is kell menni kötelező vizsgálatokra, majd akkor kérdezd meg, de azért külön ne menj orvoshoz. vagy esetleg hívd fel telefonon.
2011. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az en lanyom 8 honapos,egyenlore neki sincs meg foga..Egyebirant edesanyam azt mondta,en 13 honapos voltam mikor az elso fogam kibujt!:)Azota nagy lany lettem(35)es szerencsere nagyon egeszseges fogazatom van!Szerintem ne aggodj!
2011. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként azt mondják, hogy akinek előbb kijön, annak rosszabb is lesz felnőtt korában, mivel többet használja, nme tudom, tényleg így van-e egyébként:D
2011. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szomszéd másfél éves gyereknek egyetlen foga sincs. Voltak fogdokinál és azt mondta, hogy minden foga megvan, csak annyira erős az ínye, hogy nem tudja áttörni a fogacska és hogy ilyen esetben felvágni sem lenne értelme. Majd magától áttöri egyszer.
2011. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányomnak 13 hónaposan bújt ki az első foga, most 16 hós és már 6 van neki de ebből 3, egy hónap alatt bújt ki, eléggé megkínlódtuk.

2011. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!