Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ödémás szemmel született babák?

Ödémás szemmel született babák?

Figyelt kérdés
A fiamnak a jobb szeme ödémás volt születésnél.A másik szeme is be volt dagadva egy kicsit.Azt hittem elmúlik,de már 8,5 hónapos és még mindig olyan.Néha lentebb megy a duzzanat,de főleg,ha fáradt,álmos,akkor nagyon látszik.És nem tudom mitől van ez.Az orvosok nem mondanak semmi konkrétat.
2011. aug. 12. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kórházat hívtad már, ahol született a fiad?
2011. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem.

Mert ők mit tudnának segíteni?A szülészem nem tudna hozzászólni.

Vissza szoktunk járni oda a nephrológiára,a vesetágulata miatt,ott is kérdeztem a doktornőt,hogy esetleg a tágulat miatt lenne ez,de azt mondta,hogy nem hinné.Inkább arra hivatkoztak,hogy pufi az arca,meg biztos örökölte valakitől a táskás szemeket.

2011. aug. 12. 19:29
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert nem a szülésszel kéne beszélni... annak köze sincs a gyerekhez. Nem is értem a logikát... Nah mindegy.

A gyerekorvossal kéne beszélni, hogy mit tanácsol.

2011. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Már mindenkivel beszéltem,akivel lehetett.Van saját gyerekorvosunk,és a nephrológus is gyerekorvos egyben akihez járunk.Gondolhatod,hogy nem hagyom a gyerekem.

De nem kioktatást kértem,hanem tapasztalatot.

köszönöm a válaszod

2011. aug. 12. 19:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Gyerekorvos és gyerekorvos közt is van különbség. Az újszülött osztályon neonatológusok dolgoznak. Ők jobban ismerik a szülés/születés körülményeit, és a közben felmerülő problémák kezelését. Ha ő is azt mondja, hogy van ilyen, akkor ebbe bele kell törődni, de az is lehet, hogy tovább tud irányítani valami kezelésre.

Elnézést. Nem akartam kioktató lenni, csak hirtelen nem értettem miért a szülészt írod.

2011. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Semmi gond,én is túlreagáltam.:)

Hát szülés után megvizsgálta ottani gyerekorvos,de ő sem mondott erről semmit.A vesetágulatával voltak elfoglalva.Utánajárok én még ennek,csak gondoltam kiírom,hátha valakinek volt ilyen problémája és tudna írni tapasztalatáról.

2011. aug. 12. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak a szeme duzzadt? Máshol nincs ödémája? Nem is tudom milyen dokinak a szakterülete ez. Valamilyen gyermek speicalistához kellene elmennetek. Talán belgyógyász?
2011. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen.csak a szeme körül duzzadt.biztos közrejátszik valamit a vesetágulata is,de a vérkép jó vesefunkciót mutatott.hétfőn megyünk a gyerekorvosunkhoz és ismét rákérdezek,nem hagyom ennyiben.
2011. aug. 12. 21:54
 9/15 anonim ***** válasza:
21:10-es vagyok, az én kisfiamnak pielon tágulata van, de nincs ilyen gondja. Gyakorlatilag csak az UH mutatta eddig, gondot nem okozott szerencsére. Szóval nem biztos, hogy azért van, ezzel azt akartam írni. Azt már a nefrológus mondta volna. (Szerintem)
2011. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség de szemész esetleg? Mégis csak ott van a szeme körül...
2011. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!