Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki biztonsági...

Használ valaki biztonsági körömvágó ollót?

Figyelt kérdés

5 hónapos a fiam, de még soha nem sikerült ezzel az ollóval körmöt vágnom. Viszont: papírvágónak tökéletes! :)


Valakinek sikerült már?


2011. aug. 12. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy erre 100%-ban az lesz a válasz, hogy NEM, mert nekem annyira nem sikerült ezzel körmöt vágnom. Nálunk is papírvágó lett belőle.

Amúgy meg rájöttem, hogy elég ügyes vagyok én a normál manikűr ollóval is. Soha nem szúrtam meg vele se a lányomat a 7 év alatt, sem a fiamat, sőt volt olyan unokatesójuk aki az anyukájával állandóan cirkuszolt ha körmöt kellett vágni, nekem meg szó nélkül megengedte.

2011. aug. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hós lassan a lányom, de még egyszer sem sikerült vele levágnom a körmét. Olyan vastag az olló éle, hogy nem férek vele a körméhez. Anno a kórházban is sima körömvágó ollóval vágta le a csecsemős nővér a körmét, vettem egyet én is, azzal vágom neki születése óta. Eleinte akkor ment csak, mikor elaludt, mostmár ha ébren van, akkor is megy. Sosem szórtam még meg és nem vágtam bele neki a bőrébe sem.
2011. aug. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 krisztina27 ***** válasza:
Nekünk sem sikerült azt használnunk, Az első két próbálkozás kudarc volt. Elővettem a mienk és azóta is azzal vágom soha nem szúrtam meg.
2011. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Normál körömcsipesszel vágtam nekik mindig.
2011. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyszer vágta vele a férjem, hááát... baromira nem lett jó. Azóta én vágom, és normális körömvágó ollóval. Így max. 3 perc az egész művelet.
2011. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Én is sima körömvágó ollót használok Neki! :)

Köszönöm a sok választ!

2011. aug. 13. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!