Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan jelzi ébredését 1...

Hogyan jelzi ébredését 1 évnél idősebb babád?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinyitja a szemét és felül.
2011. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos, és mindigis így jelezte :) felkel, iszik a cumisüvegéből (ami mindig oda van készítve neki az ágyába), majd játszik a játékaival, és beszélget velük. Tudja, hogy majd egyszer én is érkezem :) Reggel nagyon korán, 5 óra körül szokott felkeni, én meg csak 6kor, mert este mindig későig dolgozom, szóval nagyon jü fej baba, hogy nem ébrszet fel, hanem eljátszogat :)
2011. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kislanyom 17 hos lesz, es mar nagyon regota azt csinalja, hogy ha nem vagyok a szobaban, akkor nyugiban elvan magaban, jatszik a kis jatekaival a kisagyban, es kozben mondja a magaet :) Nagyjabol tudom h mikor szokott ebredni, es a masik szobabol hallom ahogy dumalgat. Jo sokaig elvan igy altalaban. A kivetel az ha valami miatt felriad , ami nagyon ritka, es ilyenkor egybol sirva kel. Elofordul hogy ilyenkor meg vissza tudom altatni.
2011. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az esetek döntő többségében mint a fenti gyerkőcök, felébred, molyol az ágyában, játszik, dumál a plüssökhöz, nevetgél, sikongat. 30-40 percet is elvan így, utána elkezd minket hívni.

Ha sírva ébred, annak mindig oka van: böfi, éhség, orbitális kakaadag.

20 hónapos fiú.

2011. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 hós múlt, de nálunk sajnos nincs ilyen molyolás. Nappal sokszor sír, ha ébred, reggel is szinte azonnal nyöszörög, hogy valaki menjen már át hozzá.
2011. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akárcsak az utolsóé...

Szintén 18 hónapos, és az esetek nagy többségében sírva ébred. Nem tudom mi lehet az oka...

2011. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom 1éves.Kb. 3hónapja nem sír ha felébred,hanem játszik az ágyában.Van hogy 1órát is elvan magában,és néha megesik,hogy mire felkelek hozzá addigra visszaalszik.
2011. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!