Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 9 hónaposommal?

Mit csináljak 9 hónaposommal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akar aludni, csak ha cicin van, vagy mellette alszom. Abban a pillanatban, ha leteszem az ágyába már fent is van. Teljesen kivagyok, mert nem tudok én sem nyugodtan aludni, és 4-5-ször is ébredünk egy éjszaka.
2011. aug. 13. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

éhes? adj neki mindenfélét, atej már nem fontos neki. jön a foga? rágóka,cumi. fél? éjjeli fény,melegíthető plüssállat.


ha semmi,akkor keményen,másképp nem tudod leszoktatni

2011. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy a 9 hónaposoknál ez természetes.

Én semmit nem csináltam türelmesen megvártam míg magától megváltozik.


4 gyerekes

2011. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy szobában alszunk, van éjjeli fény is. Sokfélét eszik, és tápszert is kap este a cici mellett. A fogzás benne lehet de kenegetem Dentinox géllel, és volt hogy Nurofent is kapott. Próbáltam kicsit sírni hagyni, de az sem segített, ráadásul a 2,5 évesem is felébredt a sírásra. Van nyuszika, rongya, de a cumit nem kéri. Próbáltam zenét is kapcsolni, nem segített az sem.
2011. aug. 13. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

1.Lehet annak eredménye, hogy eddig sokat volt babusgatva. Ha ez a baj, akkor hagyni kell sírni, nem tudsz mit csinálni. Majd leszokik, ha rájön, nincs felkapkodva percenként.

2. Nem tudom mennyi tápszert kap estére, de ha esetleg felemelnéd az adagját? Nem lehet, hogy még éhes a vacsi után?

2011. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
talán külön kéne rakni,ha érzi h ottvagy,ez is "zavarhatja" vagyis nyilván akar téged. ha külön alszik,előbb-utóbb megszokja. kitartás!
2011. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk fogzás volt ennek az oka. Semmi nem használ. Volt olyan éjszaka, hogy 20 percenként ébredt. Most rendben van már, de megszokásból felkel. A Suttogó c. könyv, felvesz/letesz módszerét alkalmaztam, nekem bejött. Próbáld ki, tudom, hogy sokan ellene vannak, nekem működött. Ha nincs meg átküldöm szívesen.
2011. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs sokat babusgatva, a lányom, és a háztartás mellett erre már nincs is időm. Jól elvan egyedül, minden érdekli. A suttogó nekem is megvan lehet, hogy újra átolvasom. Köszi a válaszokat, és a biztatásokat.
2011. aug. 14. 10:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami miatt ebben a korban ébredhetnek.

1 szeparációs szorongás

2 mozgásfejlődés

3 fogzás


Ha semmit nem csinálsz az ébredések akkor is megszünnek.

[link]



[link]

2011. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!