Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak 9 honaposommal?...

Mit csinaljak 9 honaposommal? Eheztessem?

Figyelt kérdés
9 honapos babam 3 napja inkabb nem eszik semmit (csak a baba gyumipudingot),ha nem a mi etelunkbol kap. Elkezdett 1-2 fott etelt megkostolni es az istenert nem hajlando azota semmifele uveges babakajat,sem az en kulon neki keszitett, kevesebb fuszerrel keszitett kajat megenni. Mar csak reggel-este kap tapszert,tizoraira eddig rendes gyumit evett,de mar azt sem hajlando enni 3 kanalnal tobbet,viszont ha utana vajas kenyerrel kinalom,abbol masfel szeletet gond nelkul megeszik. :( Napkozben uvolt,hogy ehes,de akkor sem eszi meg a babakajat,igy 2 napja,csak gyumolcsos babajoghurtot kap ebedre es uzsira is,hogy azert ne gesz nap felnotteknek valo kajaval etessem. Napkozben a tapszer sem fogadja el. Mit csinaljak? Fozzek olyan dolgokat,amiket O is ehet? (sult csirke zoldseg korettel, bolognai, rakott krumpli tojasfeherje nelkul)?
2011. aug. 13. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyem meg a szívét.


semmi baj :) 9 hónaposan már eheti amit ti.

talán a tehéntejet még nem, de a bolti 1,5 %-sat én már adtam neki ennyi idősen forralva..

amiket a végén pedig felsoroltál simán adhatod neki

ne félj

szerencsére jóétvágyú baba :)

2011. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Szia, a mi babánk is csinálta ezt, nálunk az lett a megoldás, hogy amikor mi asztalhoz ültünk, az etetőszékben odaültettük a kislányunkat is, igazából már az elejétől kezdve így kellett volna, hogy velünk együtt egyen. Szerintem ha eljön az ebédidő, ülj le mellé te is és együtt próbáljatok meg enni, ha nem is ugyanazt eszi, amit te, akkor is kedvet fog kapni szerintem az evéshez, egy kanállal neki, eggyel neked.
2011. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem kell neki a bébikaja nehogy éheztesd, csinálj olyat amit megeszik már elég nagy.
2011. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Húst egyébként is mindennap kell ennie a babának. A fehérje azon kívül, h fontos az izomzaat (főleg a szív számára) még meg is telíti a gyomrot. Az éhségérzet később jelentkezik.
2011. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggodom annyira,csak feltem,hogy baj lesz.. :) A 9 honapot meg nem toltotte be, 2 het van addig. Hiaba eszek en is mellette,elkezd uvolteni,amig nem adok neki az enyembol. Azert gondolom,hogy a babakaja mar izetlen neki es az izzel van baja.
2011. aug. 13. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a te tányérodra tennél neki való falatokat és onnan kapná? Szerintem a másik opció az az, hogy a saját ételedet tolod kicsit a számára jó felé (kevesebb só, fűszer, stb.). Szerintem ő még kicsi ahhoz, hogy felnőtt ételt egyen.
2011. aug. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!