Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett jól evö kislányommal,...

Mi lett jól evö kislányommal, miért lett válogatós?

Figyelt kérdés
lánykám egy éves múlt és kiskora óta nagyon jó evö, mindent megevett és a mennyiséggel sem volt gond soha - eddig, de most válogat, rángatja a fejét ha nem a kedve szerinti ételt kapja, vagy ha nem eheti egyedül, vagy ha mi mást eszünk akkor persze az kell neki.mit tudok csinálni? volt valaki hasonló helyzetben?
2011. aug. 15. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem kell neki amit adsz,ne adj olyat amit ő akar,igy csak rontod a helyzetet.ha éhes megeszi,ha nem éhes,kínáld a köv. étkezés alkalmával.


ha egy éves mult,adhatod neki azt amit ti esztek,igy ez se lesz gond.

2011. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is adtam neki 1 éves kor fölött már majdnem mindent, amit mi ettünk. Szóval szerintem is add neki, ha azt kéri és olyan.

És valóban nem kínálnám nagyon mással. Ha nem kell, hát nem kell. Nekem egyszer azt mondta a doki, hogy ne aggódjak, mert tuti nem fog éhen halni. Apukája végtelenül válogatós, így erre nagyon figyelek. Megértem ha valamit nem szeret és nem eszik meg, de ha mindenre húzza a száját, visít és elfordítja a fejét, akkor nálunk nincs hami. Majd lesz később.

2011. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!