Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány pár lábbelije van másfél-...

Hány pár lábbelije van másfél-két év körüli gyermeketeknek? Pl. Egy benti szandál, egy kinti átmeneti cipő? Van vagy lesz külön kinti szandálja is vagy ugyanaz a szandálja lesz kintre és bentre is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Huhh

ez nekemmnagyon kinos,mert megszállott cipő gyüjtő vagyok :-D

A lányom 9 hós és 21! pár tutyija,kocsicipije és csizmája van.

remélem ez alább hagy,ha már rendes cipőket kell.

Én ugy gondolom,lesz egy nyitott és egy zárt szandija, egy zárt fűzös cipöje meg egy sport.

2010. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lakásba mezítláb van, zokniban. Szüleimnél a konyhába egy kis szobacipő(olyan mint az óvodai váltó cipők), ott ebben van kint is. Sétálni egy átmeneti fűzős cipő.
2010. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14 hónapos.van egy benti tutyija,egy kinti cipője,ami mindkettő,játszós is és elmenős is.mosom inkább de ez a betétes cipője.van egy játszós szandija,de veszek egy elmenőst is.most egy vászoncipőn gondolkodom hogy kell e vennem vagy elég lesz a szandi majd.
2010. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

15 hónapos. Egy bőr átmeneti cipője van kintre, most veszek egy sport cipőt is. Bentre puhatalpú cipője van.

Egyenlőre ennyi cipője van a kisfiamnak.

2010. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22 hónapos. 1 kinti cipője van és 1 edzőcipő, de azt a mamákhoz visszük bentre. bent zokniban van. nyárra kap 1 szandit majd. ennyi.
2010. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Itthon zokniban van,kintre egy sport,egy csajos és egy gagyibb motorozós.17 hónapos
2010. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bentre: papucs, tutyi, zokni

Kintre: utcai: szandálcipő, sportcipő, csini lakkcipő

Udvarra: gumicsizma, zárt cipő

2010. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
másfél éves babámnak 9 pár cipője van:) de mind használt:)
2010. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

örülök a kérdésednek, mert nekem is ilyen 'bajom' van:


nekünk van 2 sportcipőnk, és nem tudom, vegyek-e még neki egy zárt bőr cipőt, vagy inkább egy szandit, mert most úgy is úgy nő, mint a gomba, nem tudom érdemes-e.

2010. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még annyi lemaradt, hogy bentre nem hordunk cipőt, mert szinte egész nap kint vagyunk, ebben a szép időben.
2010. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!