Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átmeneti cipő is vagy csak...

Átmeneti cipő is vagy csak szandál?

Figyelt kérdés

Lányom 1 éves múlt, már stabilan jár (11 hónaposan indult el)

Eddig 1 cipője van egy sima, fehér, béleletlen fűzős Sesta magaszsárú cipó, azt hordja.

Nem tudom, hogy vegyek-e naki egy átmeneti- elől-hátul zárt cipőt, hogy itt a jobb idő, vagy majd egy kicsit később szandált. Mert ugye szandál mindenképpen kell.

De ki tudja, az átmenei cipő őszre, lehet már nem lesz jó.

Előre is köszi a válaszokat.


2010. ápr. 1. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
én vettem, azért nyáron is jól jöhet, ha hűvös van, vagy esik az eső, vagy reggel, amikor tiszta pára a fű, meg minden. és a magasszárú már túlzás 18 fokban. olyat vettem, amibe belefér az újjam hátra, szerintem az még őszre jó lesz.
2010. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak magas szárú bőr szandált vennék a cipő mellé. A szandit adhatod vastagabb vagy vékonyabb zoknival, esetleg anélkül.
2010. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok: azért vennék magasszárú szandált, hogy jól tartsa a bokáját, belül pedig jól kiképzett talpa legyen.
2010. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

persze mindenképpen magasszárú szamdált veszek, csak ezen dilemmázom, hogy cipő és/vagy szandál.

Tudom milyen hamar kinövik, fiam 10 éves.

de nem emlékszen már, nála hogy volt.

2010. ápr. 1. 16:28
 5/8 A kérdező kommentje:

Tényleg a ti babáitok, ilyenkor milyenben járak?

Az enyém még a magszárúban, de ahogy írtam, ez béleletlen, nem érzem, hogy melege lenna lábának benne. Meg egyenlőre csak ez az 1 cipője van.

2010. ápr. 1. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vennék, mert nyáron sincs mindig szandis idő. Pl. eső után..
2010. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem veszek.

Már nézegett Deichmannban, nem volt nagy választék.

Előre látom nem lesz egyszerű.

2010. ápr. 3. 09:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát egy vékonyabb cipő nyáron sem árt. De nem hiszem hogy őszig jó lesz, szerintem arra ne alapozz. De mindenképpen szüksége lesz rá. Mert nem mindig van szandis idő főleg esőben.
2010. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!