Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14hóss babátoknak mit szoktato...

14hóss babátoknak mit szoktatok reggelire adni? Ti ugyanazt eszitek?

Figyelt kérdés
fiam tejalergiás, annyira nincs ötletem mit adnak neki reggelente :S vajas-lekváros kenyér, vajas-felvágottas, bundás kenyér, májkrémes kenyér, néha tejbegríz (rizs, v szójatejből). és nagyjából ennyi. itt kimerül a tudományom, nincs semmi ötletem! én ugyanezt reggelizem vele.
2011. aug. 15. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úúúúú :) köszike:)
2011. aug. 15. 18:58
 3/9 A kérdező kommentje:
de inkább reggelire gondoltam, nap közben szerencsére tudok mit főzni neki... és ha tejeset főzök, azt helyettesítem rizs, v szója tejjel.
2011. aug. 15. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:

A moderátorok haragudni fognak,de leírom.A képernyődön felül van egy kék csík,alatta egy kék kérdőjel és utána,hogy [link]

Oda írd be,hogy www.google.hu egy ablak fog megjelenni és írd be mit keresel.Címszavakat.Pl.tejallergiás étrend, vagy étrend tejallergiás gyerekeknek,vagy reggeli tejallergiásoknak,és ilyeneket.

Sok mindent fogsz találni,nekem ennyire volt időm.

2011. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem a tejallergián van a lényeg, azt tudom kezelni. arra nincs ötletem h miket adjak reggelire fiamnak, mert ezt a 4-5 dolgot kezdem unni... na mind1 azért köszi
2011. aug. 15. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt, amiket te is írtál. Azonkívül még tejberizs, kakaóscsiga és hasonló péksütemények (briós, rigó stb).
2011. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rántotta, tükörtojás, kalács, sajtkrémes kenyér, virsli,
2011. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi eszünk kakaóscsigát, bundáskenyeret, sonkásfelvágottas kiflit/kenyeret paradicsommal, valami könnyű szalámit, lekvároskenyér/kifli, főtt tojás a szalámi/ sonka mellé, a napokban megkóstolta a virslit is és sajnos imádja( de szerencsére minden zöldséget és gyümölcsöt megeszik, így talán kompenzálja) ha van itthon vmi gyümölcsös piskóta süti, azt is szereti, pl. van zabpelyhes almatorta, ami nem túl édes és a zabpehely egészséges.(nincs benne tej)
2011. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább zsemle mint kenyér kerüljön az asztalja, még a kalács helyett is. Hiszen az vizes áru. Legalább is a keresztfiamnál ezt is figyelembe veszik, mert nála ez is azonnal allergiás reakciókat vált ki.
2011. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!