Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen homeós bogyeszt és...

Milyen homeós bogyeszt és hogyan adjam majdnem hathós fiamnak fogzás, folyamatos nyüszögésre?

Figyelt kérdés
Ápr 1-jén kijött az első két foga, de látom hogy tiszta dagadt mellette végig az inye, piros nagyon a teteje. Sehogy nincs már el, nem tudom lefoglalni, folyamatosan nyekereg. Eddig semmit nem adtam, de ez már szerintem nek sem jó. Velem sem jászik el, nem még egyedül! Mintha többet is aludna napközben. Milyen homeot vagy mást javasoltok? Hogy adom be neki a golyót, miben oldva és hányszor naponta? (dentinox kicsit hat, de tiz percen belül nyüszög tovább)
2009. ápr. 14. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
chamomilla vulgaris ch 15. reggel este 5-5 golyó kevés vízben feloldva.
2009. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ettől a bogyesztól valakinek tényleg abbahagyta a nyekergést a picinye? Egész nap, hetek óta... Nagyon fura nekem mert eddig tök jó bébi volt, mostmeg elég nehéz lett vele....
2009. ápr. 14. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pici folyadékban szoktam feloldani(chamomilla)és megitatom vele.Adhatsz neki Viburcol kúpot,az nyugtalanságra és fogzási problémákra hatékony.Kérdezd meg a gyógyszertárban.
2009. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondták ,hogy ha a dentinox kevés, akkor vibrocil kúpot adjak
2009. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DOLOGÉL
2009. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A dologélt nem ismerem, holnap veszek, a kuppal még várok kicsit hisz még nem ordit, csak nyüsz-nyüsz:) köszi nektek!
2009. ápr. 14. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!