Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gógyszert adni vagy nem adni?...

Gógyszert adni vagy nem adni? Már lelkiismeret furdalásom van?

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hónapos, van már négy foga, most jön a többi,de nagyon nagyon megszenvedi mindet. Már kétszer lett beteg fogzás előtt,akkor kapott gyógyszereket. Most már lassan két hete hogy éjszaka óránként,félóránként felkel, és keservesen sír,ilyenkor bekenem az ínét,és félóra múlva kezdjük előről a dolgot. A doki azt mondta,ha vészes,nyugodtan adjak neki germicid kúpot.

De már annyira rossz anyának érzem magam,hogy gyógyszerhez kell nyúljak. Hogy lehet ezt a fogzásos időszakot túlélni,ha a gélek és a homeopátia sem az igazi???


2011. aug. 16. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem avgy rossz,egeszüen nem hagod szenvedni,mindkettőtöknk jobb ha kap fájdalomcsillaítót.
2011. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is be kellett adnom egyszer nurofent a fogzás miatt,a védőnő azt mondta 3 napnál tovább nem lehet adni.

Szerintem ne érezd magad rossz anyának!Neki is szüksége van az alvásra!

Az írásodból azt veszem ki, hogy csak legvégső esetben adnál neki, és amúgy sem tömöd gyógyszerrel, szóval ne aggódj e miatt!

Te is jól fogsz aludni és a lányod is!

2011. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felvágatod az ínyét, vagy adsz neki kúpot, vagy együtt bőgtök, vagy hat a homeopátia. Ezek sarkítva a receptek fogzásra

Miért érzed magad szar anyának, ha gyógyszerrel tudsz csak segíteni neki, hogy ne fájjon neki. Jobb nézni, hogy teljesen kivan, és te is kikészülsz? Ha nem az alkati szere amit adsz neki golyóka/kúp/gél, akkor hiába adod...


A lányom most szenved az első fogaitól, neki dentinoxot vettem először, nem hat, utána viburkolt adtam neki, az hat. Most nem tudom mennyi a dentinox, annyit tudok olcsóbb, mégis megveszem a vibit, mert az hat, ha az se hatna jönne a golyócska, ha az se a nurofen, ha az se a panadol, ha az se, akkor a fogorvos...

2011. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod segít a kúp adjál neki, ettől nem leszel rossz anya hiszen neki is jobb lesz ettől nem lesz betegebb.

Inkább segítesz rajta, persze csak a végső esetben, ha semmi nem használ. Én egyszer adtam neki és nagyon jól aludt, többször nem volt rá szükség. A gélt sem nagyon javasolják hiszen lidokain van benne.

2011. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 diny77 ***** válasza:
Nyugodtan add neki!AZ arra van kitalálva,a babádnak segítessz csak. Mi is használtuk,aztán panadol baby szirupot,most vettünk 1-2 hónapja borostyán láncot,azóta nem kell semmi gyógyszer.
2011. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!