Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van babysittere hogy...

Akinek van babysittere hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Most van először babysitterünk, szeretnénk elmenni wellnes hétvégére párommal, most 6 hónapos a pici, vinnénk magunkkal még szopizik, de szeretnénk néha kettesben is lenni, elmenni vacsorázni stb. szeretném ha a babysitter jönne velünk, hogy pár órára rá tudjuk hagyni a babát, természetesen a wellnes költségeit mi fizetjük neki is, a kérdésem az lenne, hogy ezen felül kell neki ugyanúgy órabért is fizetni? Amúgy napközben velünk lenne a pici, ő addig azt csinál amit akar, csak néhány óra "munkája" lenne.
2011. aug. 16. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én még nem vittem a bébiszitterünket magunkkal,de szerintem csak azt kell neki kifizetni,amikor Ő vigyáz a babára.

Vagy kérdezd meg tőle,hogy Ő hogy gondolja.

2011. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, kell órabért fizetni, mert a munka attól még munka. Ha otthon vigyáz a picire, akkor is megfizetitek, míg dolgozik. Az már nem rátok tartozik, hogy a maradék szabadidejében mit csinál.
2011. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam gyerekere vigyázni, elég sokat. Ha állnátok a költségeket, akkor én már nem fogadnék el órabért. Persze ez mindenkinél más, meg kell beszélni az illetővel is.
2011. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi babysitterük jött velünk tavaly 1 hétre a nyaralónkba Balatonra, ő nem kért arra az időre pénzt.
2011. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól jár úgy is ha nem fizetitek az órabérét. Lehet soha nem jutna el nélkületek wellnes hétvégére. Kérdezd meg tőle, hogy gondolja, de szerintem nagy szemtelenség lenne részéről, ha még azt is elfogadná.
2011. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a korrekt ha a "pár órás" munkájáért a wellnes hétvége lenne a fizetség, hisz ha nem vigyáz a babára akkor azt csinál amit akar...és még így is tök jól megfizettétek...:)
2011. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy x összeget kifizetünk a 3 napra, a szállás, kaja, és egyéb felmerülő költségeket és napközben velünk van a pici, addig a babysitter azt csinál amihez kedve van, este kellene felügyelni amikor egyébként is alszik a pici, ill. ha úgy adódik napközben 1-1 órát ha mondjuk mi kettesben szeretnénk lenni vagy olyan helyre menni, ahová nem vihetjük a babát, pl szauna... szóval szerintem nem "kellene" még pluszban fizetni, de nem tudom, mi a szokás ilyen helyzetben.
2011. aug. 16. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Off

Nem a kérdéshez tartozik, de megmondanád, hogy mennyit fizettek a babysittereteknek?

Néha nekem is kéne egy kis segítség és jó lenne tudni az árakat. Köszönöm.

2011. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

800 Ft/óra alatt jó babysittert biztos nem találsz. az átlag 1000-1200Ft, de van aki 1800ft-ot is elkér óránként.

mi 1000Ft-ot fizetünk Bp.-en.

2011. aug. 16. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Én is olyan 1000 Ft körül gondoltam.
2011. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!