Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó még így az oltóanyag?

Jó még így az oltóanyag?

Figyelt kérdés

Megvettük az oltást, de kb. 1 órát kint volt, mert nem értünk vele gyorsan haza. Hűtőben kell tárolni.

:(


2011. aug. 17. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A körzeti adja be, igaz? Elmész hozzá és megkérdezed mielőtt beadja. Bár szerintem nem lehet baja, mert az orvosi rendelőkben is sokszor, sokat kell várni ilyen melegben, meg a gy-tárból haza is kell érni és busz várakozás ugye az még 10-20 km-es távolságban is kitehet egy órát...
2011. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lesz baja, én direkt rákérdeztem egy hűtős oltásnál a gyógyszertárban, és azt mondták, hogy semmi gond, de azért 2-3 óránál többet ne töltsön hűtőn kívül.
2011. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond a dokinak mielőtt beadná ugyanis ezeket nem szabad hűtőn kívül tárolni. Amikor oltóanyagot szállítunk akkor is hűtőtáskában visszük, még ha fél óráról van szó akkor is. eüs
2011. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóltunk és ki kellett cseréltetnünk. a hűtőtáska ötletet máskor alkalmazom. Van ilyen kis méretű sörös hűtőszatyrunk. Oltóanyagért legközelebb így megyek, vagy sietek vele haza. Mondjuk most az is közrejátszott, hogy nyár van.
2011. aug. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!