Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan kihúzogatja a cumit...

Állandóan kihúzogatja a cumit a szájából, én már idegbajt kapok. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
5 hónapos, eddig nem akart cumizni, most jön a foga, és akar. Ez engem nem is zavarna, de állandóan piszkálja, megfogja, nézegeti, aztán vissza akarja dugni, de persze nem sikerül neki, ha mégis, akkor megint fogja, és kis idő múlva kihúzza. Aztán sír. Vegyem el tőle?
2011. aug. 18. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak rágcsálni akar valamit. Nincs valami rongyija, amit rágcsálhat?
2011. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:
Akkor ne cumit adj neki, hanem mást, amit szintén rághat és könnyebben boldogul vele. A rongyin túl pl. bármilyen rágókát.
2011. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:) Az én lányom is öt hónapos és pont ugyanezt csinálja :) Próbáltam hogy játékot adok neki, amivel egy ideig el van és szépen játszik, de egy idő után bemérgesedik és kiabál :) Kéri ismét a cumit. Aztán próbálja együtt a kettőt :)) Észrevettem hogy eddig csak elalváshoz kellett a cumi de mostanában nappal is kéri és ha elalszik és kiesik és nem mélyen alszik akkor sírva kéri. Nem tudom miért kapott rá ennyire..tényleg a foga miatt lenne???
2011. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő eddig nem is cumizott, csak játék volt, ha bedugtuk a szájába, még meg is sértődött. Ő csak fogdosni akarta, most meg szopizni is akarja. Néha jó helyette a rongyi, de néha semmi nem jó, csak a cumit adjam, szopja kicsit, aztán kihúzza. És persze sír, hogy nem talál vissza.

Hát nekünk produkálja a fogzás tüneteit, de már egy hónapja, néha már én is elbizonytalanodom, hogy a foga-e.

2011. aug. 18. 17:36
 5/5 xStefix ***** válasza:

Szopizni nem szeretne esetleg?

A fogzás nagyon sokáig eltarthat sajna.... :-S

2011. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!