Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjam a vacsorát babámna...

Mikor adjam a vacsorát babámnak, hogy éjszaka ne legyen éhes?

Figyelt kérdés

8körül kel akkor szopizik

10kor tízórai(gyümölcs joghurttal,vagy túróval,vagy keksz-szel)

Így néz ki egy napunk, később kellene adnom neki a vacsorát,vagy több szilárd étkezés kellene már neki??


Ebéd fél1 körül valamilyen főzelék husival, sajttal vagy tojássárgájával,tészta rizs is megy már neki

Fél4-4 körül szopizik

6 körül szopizik

7óra fél 8 vacsora főzelék vagy tejpép

Fél9fürdés és utána szopizik még.


Van,hogy már éjfélkor kel szopizni, de van,hogy 3-2 óra körl,teljesen változó.(9 hónapos)


2011. aug. 18. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs semmi baj a napirendetekkel. Lehet hogy szomjas és azért kel fel.

Az én kisfiam most 2 éves, és van hogy hajnalban felébred és kér egy kis tejet. (már nem szopizik)


Ez gyerekfüggő...

2011. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi hamarabb szoktunk fürödni és 8-kor vacsi, reggel 7-8kor szokott kelni
2011. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:
Szerintem is rendben van, nem hiszem, hogy az étkezés jelentené a megoldást. Más okai is lehetnek, amiért ébred éjjel. De ha szopizni szeretne és meg tudod oldani, szerintem szoptasd meg, ez a legjobb.
2011. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

már írtál ki kérdést ugye?

Szerintem délutánra adhatnál még alami plusz szilárd uzsit!

Gondolj bele, délután, mikor a legaktívabb ideje van(legalábbis a másik kérédedből ez derül ki)nem eszik semmi szilárdat!

fél1kor eszik, aztán csak szopizik és legközelebb 7-8 között eszik!

Én legalább 1 banánt, vagy egy joghurtot vagy valamit beiktatnék 4-5 körül.Vagy adj neki kölesgolyót, abban is sok rost van...de ez csak az én véleményem, nem biztos, hogy megoldódik a probléma, de egy próbát megér....

Ja és szerintem egy pár falat reggelit is kaphatna már...lassan 1 éves!

2011. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, írtam:):)

Ma kapott is 4 órakor gyümölcsöt,túróval,majd éjszaka kiderül,hogy jobb lesz e így...

2011. aug. 18. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
1 napból azért ne vonj le sok következtetést, majd néhány nap múlva meglátod mi lesz:)
2011. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!