Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajanlatók nekem jó sterabíro...

Ajanlatók nekem jó sterabíro könnnyen irányitható baba kocsit? Ezek jók?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekünk is ilyen graco volt.

telikaros,igy fél kézzel is tolhattam.

a kagylóülés nekem se szimpi,ahogy döntöd hátra az ülést,ugy fekszik benne mint a hordozóban,azaz emelkedik a lába.

2011. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
első vagyok, na akkor talán te jobban leírtad. jaaaa, ez vele a gáz. ezt persze akkor még nem sejtettem mikor megvettük... :)
2011. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.


[link]


Ha most kellene vennem, a mérete miatt nem ilyet vennék, minden másban nagyon bevált. Nincs liftünk, macerás levinni és a kocsiban is elég nagy helyet foglal, amúgy tök jó, a kislányom imádja. Nagy a mózes rész, kényelmesen tud benne aludni, jó a hordozó is és könnyű tisztítani. Nagyok a kerekei, könnyű vele városban és terepen közlekedni.

2011. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első van és semmi pénzért nem adnám,főleg nem egy négykerekűért:)
2011. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenem van, bátran állíthatom, hogy strapabíró, lassan két éve használom. Az árában minden benne van, a mózes, a lábzsákok, a sportrész, szúnyogháló, esővédő és a pelenkázótáska is. És jó nagy a bevásárlókosara, elviszi a fél házat.

2011. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A szomszédunknak ez első fajta van.Falun lakunk,iszonyatos földutakon tolta télen,nyáron könnyedén.irigyeltem érte:((((

Szóval első:)

2011. aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!