Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki a...

Van itt olyan anyuka, aki a baba születése után visszaszokott a dohányzásra?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Háát még nem szoktam vissza, de tuti hogy vissza fogok szokni ha már nem szoptatok, baromira hiányzik a cigi...
2009. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Szia.En terhesseg elott nagy dohanyos voltam,de a baba miatt letettem.Szules utan 8 hetig szoptattam(sajna keves volt a tejem)most a babam 6 hos ujra dohanyzok,de joval kevesebbet.Lakasban tilos,es mindig kezet mosok utana.
2009. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen. 8 hónapos volt a fiam mikor úgy döntött, hogy no cici. Aztán még 2 hétig bírtam és úgy felidegesítettek, hogy vettem 1 doboz cigit és 3-at elszívtam egymás után. Azóta vissza is szoktam, de nem annyit mint régen. És nem a lakásba, meg a gyerek közelébe se.
2009. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nagy dohányos voltam a terhesség előtt, aztán mikor kiderült, hogy terhes vagyok, megundorodtam tőle. Most 9,5 hós, még szoptatok, kétszer gyújtottam rá eddig és mindkétszer olyan rosszul lettem, hogy majd a belem kihánytam, bocsi... Nekem nem a nikotin, csak a szertartás hiányzik. Remélem, hogy nem is szokom vissza rá, de a barátnőmnek sajnos még a terhessége alatt sem sikerült teljesen leszokni, és szinte azonnal újrakezdte, amint megszületett a baba, pedig szoptatott, de ez szerencsére nem látszik a babáján.
2009. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Úgy tudom a kismamák elég nagy százaléka visszaszokik ilyenkor a dohányzásra, mert a megváltozott körülmények (elmaradó szoptatás) szinte ingerlik az embert.

Nagy dohányos voltam magam is, aztán a terhességem elején letettem. Kisfiam most 10 hónapos, még 2* szopik naponta és nem hiányzik a cigi. Szerencsére a jelenlegi környezetemben nem dohányzik senki, így eszembe se jut.

2009. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Itt egyes emberek őszintén válaszolnak a kérdésre. Mi a f...nak kell lepontozni. Ezért hazudozik mindenki össze vissza ebbe a világba, mert ciki az őszinteség, mert azt már lenézik meg ilyenek.Undorító ez a világ. Mindenki mindenkit csak kritizál, nézz magadba már!
2009. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyira szégyenlem, de egyszerűen nem bírtam én sem tovább. A terhesség alatt egyáltalán nem dohányoztam, ahogy megtudtam, hogy babás vagyok rögtön letettem. De én sem tudtam szoptatni, mert semmi tejem nem volt, és valahogy visszaszoktam. Nagyon bánom, próbálom lerakni, de nem megy. Persze lakásban egyáltalán nem dohányzom.
2009. ápr. 15. 11:13
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia,hááát igen.:( Biztosan sokan vannak,akik nem bírták...megértem őket.Én még nem mertem ismét rágyújtani,cicizik a babám...meg amúgyis egyre többször gondolkodom el rajta,hogy ha több mint egy évig bírtam,kár lenne elrontanom.Nekem is inkább a szertartás hiányzik,olyan jókat merengtem egyedül a cigimmel :) anno.

Viszont komolyra fordítva,remélem tartom magam és nem leszek újra dohányos...hajrá nektek is,neked is!!!

2009. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
10.44. Osztom a véleményem. Előbb mindenki nézzen magába, utána pontozzon, de ezeket a válaszokat, úgyis a magukat mintaanyának tekintő anyukák pontozák le. Nem azt írta senki, hogy terhesen, vagy szoptatás alatt dohányoztak. Na azelítélendő lenne. Egyáltalán nem bűn az, ha valaki dohányzik, még akkor sem ha gyereke van, persze ha az a gyereket nem károsítja. Én is visszaszoktam. Terhesség és szoptatás alatt eszembe se jutott, hogy rágyujtasak és a gyerekemet mérgezzem. Most a lakásban no cigi, és általában akkor cigizek, mikor a gyerkőc alszik, vagy valaki figyel rá, mert még a közelébe se megyek vele.
2009. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

ki pontozgat le??? aki soha a k..va életbe nem cigizett, és fingja sincs, milyen jó cigizni....

én cigiztem a terhességem előtt, napi 2 doboz cigit szívtam el. aztán rosszul lettem tőle, innen vágtam le, h terhes vagyok:)

3 hétig szopott a babám, most 11 hónapos, cigizhetnék nyugodtan, de NEM TUDOK!!!

el tudjátok ezt képzelni?? a párom is cigizik, és rosszul vagyok ha megérzem a szagát, pedig biztos voltam benne, h újra dohányozni fogok, és nem megy... persze nem bánom:))))

2009. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!