Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen raktátok a...

Mennyi idősen raktátok a babátokat játszószőnyegre? Mikor mutattátok neki a csörgőt? Morzsoló kendőt hány hetesen lehet neki oda adni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
4 hónapos a kislányom, és a morzsikendőket kb 2 hete adtam oda neki. Azóta mindig lóg egy ilyen a szájából, és mindegyik úszik a nyáltól. A játszószőnyegen kb 1 hónapja érzi jól magát, azóta nézegeti a lelógókat. Bár az annyira nem köti le, jobban szereti a szobát nézegetni. A csörgőt még nem fogja meg magától, csak ha a kezébe adom, de akkor viszont egyből a szájába veszi.
2009. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
ha minden nap játszol vele mutogatod neki a játékokat mesélszrola neki akkor észrefogod venni hogy mikkor érdeklödik utána, minden héten figyelmesebb lesz csak meg kell öket tanitani a játékra is. Könyvet ajánlom lelehet tölteni :Anya taníts engem c.
2009. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már a kezdetektől használtam a játszószőnyeget, mivel nem volt ágy fölé akasztható zenélő forgónk, és amúgy is csak alváskor raktam az ágyába. Az első csörgőt és rongyállatot kb. másfél-két hónaposan kapta. Amikor már nincs állandóan ökölbe szorítva a keze, elkezdheted adogatni neki a játékokat, és megérinti, esetleg tartogatja, de még nem tudja elengedni. Viszont le lehet vele kötni, és gyorsan ügyesedik a keze.
2009. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam már hathetesen is elvolt a játszószőnyegen. aztán 5 hós kora körül nem érdekelte. most féléves, és megint imádja...a morzsolókendőt 3 hónapos kora óta értékeli, most már elképzelhetetlen nélküle minden (alvás, játék, séta, stb...)
2009. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!