Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet tisztítani a...

Mivel lehet tisztítani a játszószőnyegre került büfit? (anyatej)

Figyelt kérdés
Több folt van már rajta,amikor bukik a baba rögtön feltörlöm de foltos marad, mosógépben nem mosható.
2011. jún. 4. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mosd ki kézzel a kádban, legközelebb pedig teríts bele törölközőt vagy textil pelust, azt egyszerűen kicserélheted, ha rábukik a pici.
2011. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Enyém se volt mosható de mégis abban mostam semmi baja nem lett.


De én vanish-t használnék a helyedben.

2011. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kimostam többször, semmi baja nem lett.
2011. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen típusú a játszószőnyeged? Hátha valakinek pont olyanja van és sikerült már kimosnia gépben.


Nekem a fisher price rain forest van, de én sem merem berakni gépbe.

2011. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk még zenélő akármik is vannak a játszószőnyegben, mégis kimostam és nem lett semmi baja, ugyanúgy zenél még mindig. :-)
2011. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a szappanos-melegvizes dörzsölésen kívül a sós-citromleves trükköt alkalmaztam néha, több-kevesebb sikerrel. Végül mosógépben kimostam az eredetileg nem mosható játszószőnyeget, és semmi baja nem lett. De egyébként még hallottam, hogy zsírosabb foltot glicerinnel is lehet tisztítani, és erről találtam is valamit neten: [link] . Glicerint pedig gyógyszertárban lehet kapni.
2011. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Coloria Butterfly [link] játszószőnyeg. Az anyaga plüssös, és a nagy lepke fejben van valami töltelék, emiatt nem raknám mosógépbe, nem tudom, hogy "kiszáradna e" belőle a víz.


Testil pelust nem terítek rá, akkor hogy játszon rajta? Pont az a lényege, hogy színes, vannak rajta virágok, tükrök, morzsolgatni valók, textil peluson a kiságyba is tud feküdni. Esztétikailag sem zavar a büfi folt, csak ugye ebben a melegben ott elszaporodhatnak a bacik, hiába törlöm fel azonnal csak beszívódik valamennyire.

2011. jún. 5. 11:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kiszáradna az a fej, ilyen nagy melegben. Pont szerencsés az idő, én megkockáztatnám :)
2011. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A textil pelust én azért teszem bele, mert a játszószőnyegen mindig csak háton vannak az enyémek, és a csüngő játékokkal szórakoznak.

Ha hasra akarom tenni őket, akkor egy mosható színes játszószőnyegre megyünk. Szóval kinek hogy. :) Csak segíteni akartam.

2011. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Orchidea001 ***** válasza:

Sokáig a kádban mostam ki én is, de pont ebben a pillanatban teritettem ki , mert meguntam hogy állandóan foltos és napi 3-4 bufi..... Semmi baja nem lett;)))) csak szép tiszta

Lett!!

2011. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!