Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik átlagban 7-8...

Mennyit alszik átlagban 7-8 hó közötti babátok? Mennyi ebből az éjszakai alvás és mennyi a nappali?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon kevésnek találom amennyit éjjel alszik. lehet, hogy megszoktam ,hogy kiskorában sokat aludt. éjszaka 10 órát alszik átlagban, nappal pedig kb fél órát, van mikor háromnegyedet. de nappal összeszámolva, max 3.5 órát. elég ez neki ebben a korban?
2009. ápr. 15. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 8 hós és nappal össz. alszik 3 órát, de nem egyszerre!!!

Éjszaka alszik 9-től reggel 7-ig.Vagy addig sem!!

2009. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem elég nekik, ha nem fáradts stb, ennyi az igénye nem leht mit tenni.Enyém is nappal 3 óra(két részletben)éjjel 10óra
2009. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 7 hós kisfiam éjszaka 11-12 órát alszik, napközben kb. 2 és fél órát elosztva.
2009. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat, akkor ezek szerint ez így jó nagyjából:-)
2009. ápr. 15. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ma lett 8 hónapos, napközben alszik kétszer egy órát, este meg szenvedünk az elalvással ami azt jelent, hogy elalszik 9-10 körül és reggel6-7ig aszik!
2009. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!