Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kor alatt éjszakai...

2 hónapos kor alatt éjszakai alvás függ attól mennyit alszik a baba nappal?

Figyelt kérdés
7 hetes kislányomat hagyjam aludni nappal, ahogy, amennyit ő akar (igény szerint) vagy még keltegessem? Délután már amúgyis nyűgösebb, kevesebbet alszik, az éjszakát azért végigalussza de nehéz elaltatni...
2011. szept. 13. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én soha semmilyen összefüggést nem láttam a nappali és éjszakai alvás között. Talán fél éves kor után esetleg.
2011. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy ha nappal nem alussza ki magát, akkor annyira fáradt, hogy este nem tudna megnyugodni és éjjel is nyűgösebb. Az én kislányom is 7 hetes.

Én egyik gyereket sem keltegettem.

2011. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van még mindig, pedig már egy éves, ha nem alussza ki magát rendesen napközben, akkor rosszul alszik éjszaka. Én nem nagyon keltegettem sosem, de amikor még nagyon pici akkor arra kell figyelni, hogy ne cserélje fel az éjszakát a nappallal, tehát mondjuk 5-6 órát ne hagyd aludni napközben. Amúgy szépen be fog állni, ne izgulj, és örülj, hogy ilyen szépen alszik éjszaka ( maradjon is mindig így..:) )!
2011. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!