Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba ilyen nyűgös...

Kriszti0822 kérdése:

Minden baba ilyen nyűgös oltás után?

Figyelt kérdés
Most kaptuk meg a 2 hónapos oltást és mintha kicserélték volna a kisfiam!Nyugtalan,hisztis már 3 napja és nagyon nehéz megnyugtatni,mintha kicserélték volna!Meddig tart ez?Minden oltás után ez lesz?
2011. aug. 19. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom a 3 hós oltás után lett nagyon nyűgös, nálunk is 3 vagy 4 napig tartott. Hétfőn megyünk a 4 hósra, már előre tartok tőle.
2011. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a 2 hónaposnál semmi sem volt, éjszaka hőemelkedés, de aznap délután nagyot aludt, és másnap sem volt semmi.

A 3 hós után viszont majdnem egy hétig nyűgös volt, 2 napig hőemelkedés, 3 fél kúpot "elfogyasztott".

Jövő héten megyünk a 4 hós oltásra, kíváncsi leszek, jó lenne, ha inkább a 2 hónapos reakció ismétlődne meg...bár most megint két szurit kap, szóval...

Mindenesetre kitartás!

2011. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csajok! Nem akarok elkeseríteni senkit de nálunk elsőn semmi, utána köv. láz, másnapra elmúlt... A 4 hós katasztrófa volt! Pedig azonnal szuri után kapott kúpot de mégis akkor éjjel már 38,6-ra felment. A kicsikémen az összes mellékhatás kijött. Picit rángatózott a fejével mint amikor egy felnőtt kimerült hát én kétségbeesetten hívtam a dokit. Közölte ez is mellékhatás. Az egyetlen a kúpon kívül ami segít napi 2ml kalcium (kalcimusc vagy kalci kid) ezt tanácsos adni ill. sok folyadék. Én 3 napig nem aludtam... de a kicsikém se sokat :))) Kitartás!!!!!!!
2011. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi szerencsések vagyunk, 14 hós, a kötelezőkön túl Prevenart és agyhártyagyulladás ellenit is kapott, ée egyiknél sem volt se hőemelkedése, se nyűgössége.
2011. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!