Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának hányszor...

1 éves babának hányszor mostok hajat hetente?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Néha elcsodálkozom, milyen idétlen kérdések vannak...
2009. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi általában samponnal 1x, de van hogy fürdéskor teljesen vizes lesz a haja
2009. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Samponnal 2x,de minden este leöblítjük.
2009. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

miért gáz,h valaki megkérdezi-múltkor én is feltettem a védőnőnek.egyébként heti egyet mondott.az első babával annyi kérdés merül fel.én az elején egy oldalas listával vártam a doktornénit..

úgyhogy inkább válaszolj...

2009. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én minden második nap megszoktam mosni neki a haját 1 éves kora óta(most 4,5 éves), nincs neki semmi baja tőle! (Persze nagyon kevés samponnal)! Nem is volt soha koszmója!(Lehet, hogy ennek semmi köze hozzá, de szerintem jobb így) De ez az én véleményem!
2009. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves a kislányom és minden nap mossuk Babe samponnal a haját. Az elején a koszmó megelőzés céljából (nem is volt soha koszmója), most pedig már azrét mert egész napm jön-megy, porosodik a buksija, és sokszor ahogy a kájt köpködi vagy tüsszent kaja közben bizony a buksira is jut bőven. Én így látom jónak. De mindenki másképp csinálja. A paraszt hozzászólókkal akik választ nem is adnak pedig ne is törődj!
2009. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom kb. 7 centis hajjal született, most egy éves kb. 15 centi, ezért én kétnaponta mosom samponnal.

2009. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az idétlen válaszolonak!Ez volt a 4.kérdésem,de sajna a tobbire nem jött válasz.Na persze a szakemberek sem tudják!Én sem irom azt sok anyukának,hogy a könyveket nem kidobni,vagy begyujtani kell velük,el kéne olvasni.Benne van mikor mit ehet a baba.Inkább válaszolok.Ja! A lányomnak fonni lehetne a haját és megfordult a fajembe mi lenne ha 2 naponta mosnám meg? 3-szor aludt és leszoktatnám egyröl,de estére fáradt lesz és nyügös.Jó tudom!1-2hét és megszokja,akkor megint mindennap mosunk hajat.Ez egy semleges kérdés,itt minden válasz jó,söt a tiéd is!Mert evel bizonyittod milyen okos vagy.Sajnos van olyan kérdésre akkár 8 válasz is ahol mindegyik hamis.Pl.kecsketej,padlizsán,banán.Köszönöm a válaszokat.Következö kérés talán holnap,Irjátok le egy napotokat.Ezen sem lehet majd összeveszni.
2009. ápr. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!